Страница 5 от 12 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 177

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    1.jpg


    Момичета,спешно търся схема в ДМС.Имам,но е много размазана като я принтирам.И ТЪРСЯ ТОЗИ ВАРИЯНТ,НЕ ПО СВЕТЛИЯ.

    Благодаря,предварително.

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tatuncev Виж мнение
    1.jpg


    Момичета,спешно търся схема в ДМС.Имам,но е много размазана като я принтирам.И ТЪРСЯ ТОЗИ ВАРИЯНТ,НЕ ПО СВЕТЛИЯ.

    Благодаря,предварително.
    Поща

  3. #3

    Подразбиране

    Благодаря ,но не търся този вариянт,точто това съм писала.

  4. #4

    Подразбиране


    Търся схема за гоблен Мона Лиза с размер 32/46 1:4 (27цв комб.) Имам го на хартия но трудно дори и невъзможно се разчита а вече го започнах.

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от AGBARA Виж мнение
    Търся схема за гоблен Мона Лиза с размер 32/46 1:4 (27цв комб.) Имам го на хартия но трудно дори и невъзможно се разчита а вече го започнах.
    Поща

  6. #6

  7. #7

    Подразбиране

    Здравейте! Порових се доста в темите, но не мога да намеря схема на "Тайната вечеря" с DMC конци, затова реших да пиша тук.
    dobreva_k@mail.bg Ще съм благодарна, ако някой ми помогне.

  8. #8

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от vikid Виж мнение
    Здравейте! Порових се доста в темите, но не мога да намеря схема на "Тайната вечеря" с DMC конци, затова реших да пиша тук.
    dobreva_k@mail.bg Ще съм благодарна, ако някой ми помогне.
    Поща

  9. #9

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mariqna210484 Виж мнение
    Поща
    Много благодаря! Малко трудно се ориентирам така по схемата, надявам се, като разпечатам страниците да ги свържа.

  10. #10

  11. #11

    Подразбиране

    Момичета, моя приятелка ме помоли да и направя часовник с куче, но не какво да е, а от породата белгийски грифон. Ако ви кажа, че за първи път го чувам и виждам и си мисля, че няма да е лесно да намеря схема. Моля за помощ ако някой е срещал нещо подобно да го сподели с мен. Много ще съм благодарна. А ето как изглежда самото куче

    post-2579-1242488246_thumb.jpg post-2579-1242408557.jpg

  12. #12

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mari_ar Виж мнение
    Момичета, моя приятелка ме помоли да и направя часовник с куче, но не какво да е, а от породата белгийски грифон. Ако ви кажа, че за първи път го чувам и виждам и си мисля, че няма да е лесно да намеря схема. Моля за помощ ако някой е срещал нещо подобно да го сподели с мен. Много ще съм благодарна. А ето как изглежда самото куче

    post-2579-1242488246_thumb.jpg post-2579-1242408557.jpg
    Разгледай тук, ако нещо ти хареса - https://www.pinterest.com/search/pin...elgium%7Ctyped

  13. #13

    Подразбиране

    Привет! Търся схема и ключ на гоблен, който срещам под името "Влюбена двойка"
    , но черно-бяло изпълнение с розово и синьо цвете.
    http://f-picture.net/fp/ad37b51df59f...0d38f6f5721707
    E-mail: lacheva@abv.bg

  14. #14

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от LILA70 Виж мнение
    Привет! Търся схема и ключ на гоблен, който срещам под името "Влюбена двойка"
    , но черно-бяло изпълнение с розово и синьо цвете.
    http://f-picture.net/fp/ad37b51df59f...0d38f6f5721707
    E-mail: lacheva@abv.bg
    Поща в ПМ.

  15. #15

    Подразбиране

    здравейте! Търся схема и ключ на "Ръченицата" по картината на Мърквичка. Помогнете,моля! mrv73@abv.bg

Страница 5 от 12 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •