Показване на 1 до 15 от 176

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Здравейте! Мога ли да помоля, ако някой разполага с пренабрана или сканирана черно-бяла схема на принцесите на Дисни и по-точно търся Аврора или Рапунцел. Съжалявам, че не прилагам снимка, но незнам даже как изглежда Аврора. Имам сканирана на Рапунцел на фирма Майя, но търся нещо по-мъничко. Благодаря на всички отзовали се. margoto1960@abv.bg

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от margaritka Виж мнение
    Здравейте! Мога ли да помоля, ако някой разполага с пренабрана или сканирана черно-бяла схема на принцесите на Дисни и по-точно търся Аврора или Рапунцел. Съжалявам, че не прилагам снимка, но незнам даже как изглежда Аврора. Имам сканирана на Рапунцел на фирма Майя, но търся нещо по-мъничко. Благодаря на всички отзовали се. margoto1960@abv.bg
    Imam tova-am_59235_2763985_624302.jpgam_59235_2763977_400048.jpg Avrora

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от margaritka Виж мнение
    Здравейте! Мога ли да помоля, ако някой разполага с пренабрана или сканирана черно-бяла схема на принцесите на Дисни и по-точно търся Аврора или Рапунцел. Съжалявам, че не прилагам снимка, но незнам даже как изглежда Аврора. Имам сканирана на Рапунцел на фирма Майя, но търся нещо по-мъничко. Благодаря на всички отзовали се. margoto1960@abv.bg
    Провери тук --->https://www.pinterest.com/search/pin...tocomplete%7C2

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •