Страница 6 от 12 ПърваПърва ... 45678 ... ПоследенПоследен
Показване на 76 до 90 от 176
  1. #76

    Подразбиране

    Нямам опит. Импровизирам. Зависи колко е скъсано, и дали нишките могат някак да се наместят. Има подлепващи платове - или по-лесно - подлепващи хартиени ленти за подгъви. Ако може нишките да се наместят въхру лепилото на подлепващия плат, за да може след това да се бродира - дали няма да е това решението ? Пробвала съм го, когато сменям копче и срежа плата - за под копчето стана. Ще се развам и аз да науча нещо ново - ако става и срязана панама с подлепващ плат например.

  2. #77

    Подразбиране молба за схема

    Здравейте! Търся ето тези розички ...ако може и в РМ ще е още по добре ...
    Благодаря !
    nikolova_kln@abv.bg


    Благодаря много това което обаче ме притеснява и мола пак за помощ ...е че не знам марката на конците ..а и ...нещо друго ...гледам че двете гобленчета не са с еднакъв размер...правилно ли съм разбрала ..
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от kln_nikolova : 20.03.2015 в 10:10.

  3. #78

    Подразбиране

    дали има някой който е шил по тази схема и ключ....бих искала да видя резултата ако е удобно.....

  4. #79

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nina markova Виж мнение
    Здравейте.Търся схемата и легендата на Раждането на Венера. на ivmarkova@abv.bg
    ПОЩА

  5. #80

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ginkakalulova Виж мнение
    незнам къде да моля за помощ,затова го пиша тук.Скъсана панама малко какво правите
    Ами отдолу на скъсаното парче панама - малко по голямо- същият каунт и се шие върху двете. Изпробвано..........

  6. #81

    Подразбиране

    Здравейте и от мен! Търся си тези гобленчета, ако някой разполага със схеми и ключ, ще му бъда много благодарна ако ми ги изпрати на g.taneva@dir.bg 33c389a66871.png6e0c17397801.jpg3dc348a8469d.jpg Надявам се да не се повтарям.

  7. #82

    Подразбиране

    http://keep4u.ru/full/8cbc27c8a90f7a...a80d656ae.html

    Здравейте,
    Аз съм нова във форума и ви моля за малко помощ.Преди няколко месеца видях и се влюбих в гоблена "Пролетен дъжд" на украинската фирма Юнона. От тогава безуспешно се опитвам да го намеря. Вие сте надеждата ми да успея да го открия и ушия.
    Ще бъда много благодарна на всеки, който ми даде съвет от къде мога да го купя, или пък ми изпрати схема и ключ. Моля, помогнете ми!!! Можете да ми пишете на dkrystanova@gmai.com
    Редактирано от dessy : 13.03.2015 в 23:49.

  8. #83

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от g.taneva Виж мнение
    Здравейте и от мен! Търся си тези гобленчета, ако някой разполага със схеми и ключ, ще му бъда много благодарна ако ми ги изпрати на g.taneva@dir.bg 33c389a66871.png6e0c17397801.jpg3dc348a8469d.jpg Надявам се да не се повтарям.


    Поща за първия !Нареждам се за втория ако се намери!

  9. #84

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от dessy Виж мнение
    http://keep4u.ru/full/8cbc27c8a90f7a...a80d656ae.html

    Здравейте,
    Аз съм нова във форума и ви моля за малко помощ.Преди няколко месеца видях и се влюбих в гоблена "Пролетен дъжд" на украинската фирма Юнона. От тогава безуспешно се опитвам да го намеря. Вие сте надеждата ми да успея да го открия и ушия.
    Ще бъда много благодарна на всеки, който ми даде съвет от къде мога да го купя, или пък ми изпрати схема и ключ. Моля, помогнете ми!!! Можете да ми пишете на dkrystanova@gmai.com
    Поща!

  10. #85

    Подразбиране

    087.jpg
    Ето това е гобленът,Моля ви,за баба ми е

  11. #86

    Подразбиране

    Благодаря на rossi за бързата поща!

  12. #87

    Подразбиране

    [QUOTE=Пинча;535220]087.jpg
    Ето това е гобленът,Моля ви,за баба ми е[/QUOT
    Има ли адрес на който да ти пратя схемите - оригинал са .... писах и на лични , светиш в зелено - пиши
    Редактирано от Miro : 14.03.2015 в 10:53.
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  13. #88

    Подразбиране

    Здравейте! Търся малкият модел и ключ на Тайната вечеря! Благодаря предварително!
    petyradeva@abv.bg

  14. #89

    Подразбиране

    Здравейте!
    За първи път влизам тук. Търся схема и ключ на гоблен с вълци.Ако някой може да ми помогне ще съм много благодарна!
    Гобленът се казва "winters -lace".winters_lace_194.jpg
    Това е имейла на който очаквам някаква информация zpetrova_26@abv.bg

  15. #90

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от jjiijjoo Виж мнение
    Здравейте!
    За първи път влизам тук. Търся схема и ключ на гоблен с вълци.Ако някой може да ми помогне ще съм много благодарна!
    Гобленът се казва "winters -lace".winters_lace_194.jpg
    Това е имейла на който очаквам някаква информация zpetrova_26@abv.bg
    Чака те в пощата ти.Успех
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

Страница 6 от 12 ПърваПърва ... 45678 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •