Страница 7 от 12 ПърваПърва ... 56789 ... ПоследенПоследен
Показване на 91 до 105 от 176

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    087.jpg
    Ето това е гобленът,Моля ви,за баба ми е

  2. #2

    Подразбиране

    [QUOTE=Пинча;535220]087.jpg
    Ето това е гобленът,Моля ви,за баба ми е[/QUOT
    Има ли адрес на който да ти пратя схемите - оригинал са .... писах и на лични , светиш в зелено - пиши
    Редактирано от Miro : 14.03.2015 в 10:53.
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  3. #3

    Подразбиране

    Здравейте! Търся малкият модел и ключ на Тайната вечеря! Благодаря предварително!
    petyradeva@abv.bg

  4. #4

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Пинча Виж мнение
    Благодаря ви!Ето имейл maquck@mail.bg

    Вече са изпратени , успех !
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  6. #6

    Подразбиране

    незнам къде да моля за помощ,затова го пиша тук.Скъсана панама малко какво правите

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ginkakalulova Виж мнение
    незнам къде да моля за помощ,затова го пиша тук.Скъсана панама малко какво правите
    Ами отдолу на скъсаното парче панама - малко по голямо- същият каунт и се шие върху двете. Изпробвано..........

  8. #8

    Подразбиране

    Нямам опит. Импровизирам. Зависи колко е скъсано, и дали нишките могат някак да се наместят. Има подлепващи платове - или по-лесно - подлепващи хартиени ленти за подгъви. Ако може нишките да се наместят въхру лепилото на подлепващия плат, за да може след това да се бродира - дали няма да е това решението ? Пробвала съм го, когато сменям копче и срежа плата - за под копчето стана. Ще се развам и аз да науча нещо ново - ако става и срязана панама с подлепващ плат например.

  9. #9

    Подразбиране молба за схема

    Здравейте! Търся ето тези розички ...ако може и в РМ ще е още по добре ...
    Благодаря !
    nikolova_kln@abv.bg


    Благодаря много това което обаче ме притеснява и мола пак за помощ ...е че не знам марката на конците ..а и ...нещо друго ...гледам че двете гобленчета не са с еднакъв размер...правилно ли съм разбрала ..
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от kln_nikolova : 20.03.2015 в 10:10.

  10. #10

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от kln_nikolova Виж мнение
    Здравейте! Търся ето тези розички ...ако може и в РМ ще е още по добре ...
    Благодаря !
    nikolova_kln@abv.bg
    017.jpg

    http://blog.pianetadonna.it/bertafil...013/05/049.jpg

    http://blog.pianetadonna.it/bertafil...13/05/0541.jpg

    http://blog.pianetadonna.it/bertafil...013/05/055.jpg

  11. #11

    Подразбиране

    ...Благодаря много това което обаче ме притеснява и моля пак за помощ ...е че не знам марката на конците ..а и ...нещо друго ...гледам че двете гобленчета не са с еднакъв размер...правилно ли съм разбрала ..
    Редактирано от kln_nikolova : 20.03.2015 в 10:12.

  12. #12

    Подразбиране

    Искахте схема.Открих, пуснах.Съжалявам не знам китайски ли е , японски ли е ,не съм шила гоблена ,така че не мога да Ви отговоря на въпросите.Това е тема за търсене , а не за обяснене.В момента дори спамя!Лек ден !Който може и иска нека отговори на дамата моля!

  13. #13

    Подразбиране

    Здравейте и от мен! Търся си тези гобленчета, ако някой разполага със схеми и ключ, ще му бъда много благодарна ако ми ги изпрати на g.taneva@dir.bg 33c389a66871.png6e0c17397801.jpg3dc348a8469d.jpg Надявам се да не се повтарям.

  14. #14

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от g.taneva Виж мнение
    Здравейте и от мен! Търся си тези гобленчета, ако някой разполага със схеми и ключ, ще му бъда много благодарна ако ми ги изпрати на g.taneva@dir.bg 33c389a66871.png6e0c17397801.jpg3dc348a8469d.jpg Надявам се да не се повтарям.


    Поща за първия !Нареждам се за втория ако се намери!

  15. #15

    Подразбиране

    Здравейте!Може ли и за мен първия фар в ПДФ или графика?Търся и "Слънчеви мечти" на "Алиса".Благодаря предварително!Имейлът ми е в името.

Страница 7 от 12 ПърваПърва ... 56789 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •