Страница 2 от 12 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 176
  1. #16

    Подразбиране

    Привет, работливки! Както някои знаят, аз съм извън Бг. Нуждая се от малки схемички за кърпички или малки сувенирчета, с които да се сбогувам с приятелките си тук. Ако има схеми на тези красотички или подобни, ще се радвам много! Защото българките тук се радват много на такива неща.

    Прикачен файл 178179

    Проверих из форума, не намерих малки мотиви. Повечето са качвани отдавна и не се отварят


    Получих прекрасни модели Благодаря ви за помощта, момичета!
    Редактирано от esstef4e : 05.03.2015 в 19:57.
    Звездите не се страхуват, че може да ги вземат за светулки.

    esstef@gmail.com

  2. #17

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от esstef4e Виж мнение
    Привет, работливки! Както някои знаят, аз съм извън Бг. Нуждая се от малки схемички за кърпички или малки сувенирчета, с които да се сбогувам с приятелките си тук. Ако има схеми на тези красотички или подобни, ще се радвам много! Защото българките тук се радват много на такива неща.

    Прикачен файл 178179

    Проверих из форума, не намерих малки мотиви. Повечето са качвани отдавна и не се отварят
    Поща!

  3. #18

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от esstef4e Виж мнение
    Привет, работливки! Както някои знаят, аз съм извън Бг. Нуждая се от малки схемички за кърпички или малки сувенирчета, с които да се сбогувам с приятелките си тук. Ако има схеми на тези красотички или подобни, ще се радвам много! Защото българките тук се радват много на такива неща.

    Прикачен файл 178179

    Проверих из форума, не намерих малки мотиви. Повечето са качвани отдавна и не се отварят

    Качих тук каквото имам.
    http://dfiles.eu/files/qnudxh3yt
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  4. #19

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Miro Виж мнение
    Момичета и момчета , имам нужда от помощ , за което се обръщам с молба към вас . Има ли някой схемите на Възкресение на Милена стил , но с конци Пъпетц , да отдавна са , но много ми хареса подбора , намерих ключа , но се оказва , че има доста разминавания с ключа и схемите , например лицевите с Ариадна са 6 , а с Пъпетц 7 , и доста други .... та , дано се намерят , ще съм ви много благодарен . mirobg@mail.ru Това е моя гоблен , с Ариадна .
    Една приятелка го е шила но го е купувала преди 11 години готов комплектован и каза че няма ключ за цветовете иначе е с конци
    пъпетц

  5. #20

    Подразбиране

    Аз го имам , ще и го дам , само да има схемите , много се различават от сегашните ... ако е възможно да имам схемите . За легендата - насреща съм с количествата даже .
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  6. #21

    Подразбиране

    Здравеите пак пиша ако някои и а схемата за гоблена закуската на лодкаря 1:1 моля за помощ аз имам схемата 1:2 и го започнах 1:1 но лицето и ръката са 1:1 и сега не излизат същите бодове ако някои го има. 1:1 моля да ми го прати. Julia_932@yahoo.gr. image.jpg

  7. #22

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Биянка Виж мнение
    Здравеите пак пиша ако някои и а схемата за гоблена закуската на лодкаря 1:1 моля за помощ аз имам схемата 1:2 и го започнах 1:1 но лицето и ръката са 1:1 и сега не излизат същите бодове ако някои го има. 1:1 моля да ми го прати. Julia_932@yahoo.gr. image.jpg
    Няма как да ти излизат бодовете. Започнала си го неправилно. Гобленът се шие 1:4, а само лицето и ръката се шият 1:1.
    И тогава всичко ще е наред. Успех.

  8. #23

    Подразбиране

    Здравейте, момичета и момчета, търся тези вкусни зеленчуци http://i-fotki.info/18/a79a69fb18a6a...84479.jpg.html
    Извинявам се, че ползвам чужда снимка.
    Моля, ако се намират на някой да ми ги изпрати, мейла ми е: smuhovska@gmail.com
    Благодаря!

  9. #24

    Подразбиране

    Здравейте и честита Баба Марта, малко на патерици. Аз търся един китайски гоблен, но в графика, не в ПМ:




    Мейла ми е annastbg@yahoo.com
    Предварително благодаря!

  10. #25

    Подразбиране

    Здравейте,търся схема и ключ на Влюбената двойка на Вилер.За жалост не мога да прикача снимка от скапания си таблет. Мейла ми е jkosevaa@abv.bg
    Благодаря!

  11. #26

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sabina_ek Виж мнение
    Здравейте, момичета и момчета, търся тези вкусни зеленчуци http://i-fotki.info/18/a79a69fb18a6a...84479.jpg.html
    Извинявам се, че ползвам чужда снимка.
    Моля, ако се намират на някой да ми ги изпрати, мейла ми е: smuhovska@gmail.com
    Благодаря!
    пощаааааа

  12. #27

    Подразбиране

    моля за вашето съдействие да открием схема и да помогнем на една гобленарка , която преди години е наполовина ушила гоблена "момичето с книгата" ,сега иска да го довърши но си е забутала схемите ,от ушитото правя извод ,че е комплектовка на българска фирма или АДИ-гоблени или на казанлъшки гоблени ,ако някой в архивите си е запазил схема на някоя от тези фирма ще се радвам да я изпрати на адресът посочен в подписа ми
    качвам снимка на ушит гоблен приличащ на това което търся за ориентация
    знам че този гоблен го има разработен от много фирми , самата аз имам поне 10 разработки ,но не ми вършат работа в случая , затова не търся по принцип схема на този гоблен , а само на посочените две фирми
    предварително благодаря на отзовалите се
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #28

    Подразбиране

    Здравейте! Искам да помоля, ако някой има схемата на този гоблен да ми я прати на didka123@abv.bg. Предварително Ви благодаря! Хубав и приятен ден от мен!!! Прикачен файл 178186

  14. #29

    Подразбиране

    здравейте! Някой има ли схемата на "огненият кон" върху черна панама?

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте търся схемата на гоблена ЗИМНО ВЪЛШЕБСТВО на Милена стил с конци дмс или ариадна temenujkago@abv.bg предварително благодаря zimno vul6-500x500.jpg

Страница 2 от 12 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •