ама не видях отговор на въпроса защо не се изписват имената на тези, които в момента са във форума - и мен това ме интересува, а не кои били в последните три дни - както е в момента...
Иначе, честно казано и на мен от последните промени форумът ми натежа като начин на работа - преди бях по-активна, а с тези промени така и не свикнах... Май ще ми трябва обучение на място на следващата среща...
Което и ме довежда до един нов въпрос - не знам тук ли е мястото, ама да си кажа приказката, Бероне:
Участвам тук в два конкурса - не шия нищо друго, защото работя на две места.Като добавим и домашните животни - разбирайте - семейните задължения - остава малко време за шиене. А се изисква - поне последният път беше така - да си активен потребител..е, влизам от време на време, разглеждам, търся си и си намирам, каквото ми трябва, обаче нямам време да шия други неща и да си поддържам страницата в активен статус...Но си пращам етапите. Не би ли било правилно от участниците в конкурсите - които трябва почти година да останат анонимни със своите участия - да бъдат признати - не знам дали е правилна думата в случая - като редовни и активни потребители. Макар че сама съм си виновна принципно, че съм се записала и в двата конкурса...