Наистина трябва да се променят много неща във форума,но и комуникациите между членовете трябва да се променят!!!Не само "Ох" и "Ах" за творбите и мненията на някои,а другите остават незабелязани...!Има ли смисъл тогава да показваме нещата си и да чакаме някой да "благоволи" да ги погледне,като те са заети само със своя приятелски кръг и суперлативите,от които понякога ми се повдига са само между тях!!!Трябва да бъдем искрени и да уважаваме труда и на другите,а не само на тези,които познаваме от години...става нещо като омагьосан кръг - аз харесвам твоите творби,ти утре ще харесаш това,което аз показвам...Това не е разбира се между всички - това е между двайсетина жени от форума,но някак се втръсва-като са приятелки да си пишат на лични и да си се хвалят непрекъснато.Лъха ми на лицемерие - това за мен е неприятното,а и стана доста скучно...Преди имаше игри - премахнахте ги,защото видите ли пречеше на някои.Добре съгласихме се с това-няма как,по-точно се примирихме...Имаше и други теми,надничам там от време на време,но уви нищо!!!Скучно е затова повечето от дамите се оттеглиха и се включиха във ФБ групите!Там наистина има контакти,има разбиране,показват се много неща,поясняват се...по-интересно е!Това е моето мнение,знам,че много от вас няма да го приемат и ще се помъчат да ме опровергаят,но аз наистина мисля така и не се страхувам да напиша мнението си!!!