Показване на 1 до 15 от 72

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Питане и от мен :Ако е възможно да направим нещо по отношение на търсенето по снимка както е в осинка.

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от abi1004 Виж мнение
    Питане и от мен :Ако е възможно да направим нещо по отношение на търсенето по снимка както е в осинка.
    Добър ден на всички!Аз започнах да шия едва преди 3,4 години.Вас ви открих преди 2 години и от тогава всеки ден съм тук-кога за 5,6 часа,кога за 5,6 минути-но съм тук.Невероятно е!Научих много от всички вас-дори мисля,че всичко,което знам го научих тук.Открих една вселена ,за която не знаех,че съществува.Изключително съм благодарна на всички-както на администраторите,така и на модераторите,така и на всички гобленари,кулинари,плетачи и играчи!ВИЕ СТЕ МОЯТ ФЕЙСБУК!Тук си пия кафето сутрин,тук е първото място,в което влизам вечер след работа и последното преди да си легна.Не съм много активна,защото съм "зелена" още в сравнение с много от вас,но обещавам и аз да покажа малкото неща,които съм създала,ако мога така да помогна за развитието на сайта.Не се разделяйте -тук е много приятно!И накрая едно предложение и от мен(ако може)-присъединявам се към питането на abi1004-търсенето по снимка е наистина удобно-(не зная дали е възможно,ама и аз "Барабар Петко с мъжете"-да кажа нещо!)
    Обичам това място-нека сме заедно!
    Милка

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •