Показване на 1 до 15 от 72

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    При задържане на курсора на мишката върху бутон или линк за няколко секунди, на екрана се показва подсказка за какво служи бутона/линка.

  2. #2

    Подразбиране

    Благодаря за отговорите.

  3. #3

    Подразбиране

    ама не видях отговор на въпроса защо не се изписват имената на тези, които в момента са във форума - и мен това ме интересува, а не кои били в последните три дни - както е в момента...
    Иначе, честно казано и на мен от последните промени форумът ми натежа като начин на работа - преди бях по-активна, а с тези промени така и не свикнах... Май ще ми трябва обучение на място на следващата среща...
    Което и ме довежда до един нов въпрос - не знам тук ли е мястото, ама да си кажа приказката, Бероне:
    Участвам тук в два конкурса - не шия нищо друго, защото работя на две места.Като добавим и домашните животни - разбирайте - семейните задължения - остава малко време за шиене. А се изисква - поне последният път беше така - да си активен потребител..е, влизам от време на време, разглеждам, търся си и си намирам, каквото ми трябва, обаче нямам време да шия други неща и да си поддържам страницата в активен статус...Но си пращам етапите. Не би ли било правилно от участниците в конкурсите - които трябва почти година да останат анонимни със своите участия - да бъдат признати - не знам дали е правилна думата в случая - като редовни и активни потребители. Макар че сама съм си виновна принципно, че съм се записала и в двата конкурса...

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от dinko Виж мнение
    При задържане на курсора на мишката върху бутон или линк за няколко секунди, на екрана се показва подсказка за какво служи бутона/линка.
    Показва се ако се работи с настолен компютър, но при таблети и телефони не.

  5. #5

    Подразбиране

    Да Ви кажа, не съм и предполагала, че на някой може да му дотежи или да му омръзне да влиза и се ползва от услугите на този форум. Все едно да Ви омръзне да шиете гоблени. Според мен едното не пречи на другото. Който където си иска да влиза и се регистрира, мястото на форума никой не може да замени на 100 процента. От много години съм тук и въпреки, че не всеки път имам възможност да съм активна, когато съм могла съм го правила с голямо удоволствие. Не е вярно, че само живите срещи по национални и други кампании ни държат тук. Аз, например не съм ходила нито на градски сбирки, нито на национални срещи. Така са се стекли обстоятелствата. Но виртуално познавам много от Вас и Вашето творчество. Много ми е мъчно, че напоследък не виждам някои от старите "муцуни" от времето на моето регистриране и сега разбирам, че може би някои са заменили напълно форума с фейса. Жалко. За мен този форум е изиграл голяма роля за визията на моята колекция и за възпитание на вкуса ми, ако щеш в тази област. Тук се научих на много неща и пръдължавам да се уча, така, че аз оставам в това "училище" и в този "клас". Фейса не ми пречи, както като съм влизала в други форуми да разглеждам, не ми е попречило нашия форум да си остане любимото ми местенце. Нищо не ме затруднява в боравенето с всички опции, не мисля, че се налага нещо да се променя, всичко си е наред. Добре са дошли всички нови и скорошно завръщане на тези, които са се отделили от нас!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •