Показване на 1 до 15 от 72

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Искам да попитам защо последните няколко дни като влизам, не ме праща направо към новите мнения, както преди, а ме връща към дата от началото на март. Преди не беше така

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от veneta_az Виж мнение
    Искам да попитам защо последните няколко дни като влизам, не ме праща направо към новите мнения, както преди, а ме връща към дата от началото на март. Преди не беше така
    просто няма по нови мнения.праща ви на последно мнение и ако след 03. Март не е имало по темата движение остава си последно.системата няма как да сгреши.просто преди имаше по висока посещаемост,съответно повече мнения, от там и движение.а отговорът на въпроса ви е в самата тема дето си пишем сега,колкото и тъжно да звучи

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от VenezS Виж мнение
    просто няма по нови мнения.праща ви на последно мнение и ако след 03. Март не е имало по темата движение остава си последно.системата няма как да сгреши.просто преди имаше по висока посещаемост,съответно повече мнения, от там и движение.а отговорът на въпроса ви е в самата тема дето си пишем сега,колкото и тъжно да звучи
    Не е така.Аз имам същия проблем.Има нови мнения,но ми отваря началото на темата или на мнения,които вече съм прочела.А относно иконите в оранжево -те си ми светят независимо от това ,че съм прочела мненията .Това е от 4-5 дни.

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от koleria;53550t8
    Не е така.Аз имам същия проблем.Има нови мнения,но ми отваря началото на темата или на мнения,които вече съм прочела.А относно иконите в оранжево -те си ми светят независимо от това ,че съм прочела мненията .Това е от 4-5 дни.
    Отдолу има под форума един надпис,"маркиране на всички теми като прочетени",след като се натисне всичко спира да свети в оранжево.явно затова е сложен,автоматично не става , трябва сам да си го натискаш,лошото е че всичко наведнъж го отмаркирва.честно казано не съм забелязала тези странности ,за които вие говорите,може и да сте прави.ще чакам и аз админите да ни светнат по тези въпроси.

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от koleria Виж мнение
    Не е така.Аз имам същия проблем.Има нови мнения,но ми отваря началото на темата или на мнения,които вече съм прочела.А относно иконите в оранжево -те си ми светят независимо от това ,че съм прочела мненията .Това е от 4-5 дни.
    A пропуснах,за да отидеш на последен пост,трябва да натиснеш не цялата тема-Така отиваш действително в нейното начало,а кликваш на двете оранжеви малки стрелкички,дето са до надписа горе в дясно до самата тема.да о го обясних.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •