Показване на 1 до 15 от 72

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Малко повече от година съм във форума и си ми е добре. Влизам тук почти всеки ден макар и да не изразявам мнение всеки път. Игрите са ми интересни и забавни , с интерес следя и анонимните конкурси.

  2. #2

    Подразбиране

    23.07.2005 датата ми на регистрация във форума , влизах постоянно в началото , живеех с него , пишех мнения , научих много теща и за гоблените и за хората , но , единствената причина , поради която рядко влизам тук е , че първо във фейсбук , веднага ми съобщава , че има ново мнение , а ако 5 мин не натисна мишката , съм изхвърлен от форума , а там мога да шия и да чета нови мнения .... а как се дразнех като затвориха дъмпфайл , където имаше толкова много файлове .... та като качваме сничките по руските файлообменници , винаги съм си мислел , че скоро и тях няма да ги има .... Дайте да помислим , с какво форума може отново да ни събере ... Ако имаме идеи, нека ги обменим , ако ли не може би всеки за себе си ще избере това , което му е по интересно , ето тук например първо нека като се логнем , да сме във форума до момента на клика изход - независимо от времето колко сме движили мишси , или страници - да от 10 години съм във форума и малко по - малко мненията ми намаляваха , но на мен ми липсва директния контакт , по - бързо и много приятно . Има ли и други идеи ?

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •