Здравейте мили приятели
изминаха три години откакто не съм сядала тук да пиша ,до сета през тези три години близките ми влизаха с моя профил във форума и ми четяха какво сте публикували ,чрез тях съм си търсила схеми и отговаряла на въпроси .
Бях на легло ,отскоро вече ставам ,последиците от 4 операции на гръбнака си казаха думата ,не виждам добре затова моля да ме извините за правописните грешки.Това че съм трудно подвижна ме спира да присъствам на срещите.
Една от основателките съм на този форум ,никога няма да забравя тези моменти ,тогава едва се учех да работя с компютър и ако знаете какви тъпи въпроси съм задавала ва администраторите че ме е срам да си помисля ,но независимо от това на всички получавах подробни и изчерпателни отговори .
Три или четири пъти съм си правила по рано нова регистрация ,защото забравях паролата си и не знаех как да я възстановя ,но с помощта на приятели и това се оправи.
Много са причините за да стигне до тук форума ,и ако някой каже че виновни няма то много се лъже ,не е причината във фейса отчасти сме си виновни и самите ние ,но най много лично аз се дразня когато не се постъпва еднакво към всички -или по точно не може да се разсъждава че ти си мой човек и няма да ти изтрия поста ,а другия просто ти е неудобен и 10минути след пускането на мнение ,то вече го няма.Преди време това ме принуди да изтрия по голямата част от постовете си .
По горе в другите мнения прочетох много истини ,затова няма да повтарям
Този форум за мен ще остане мястото където се чувствам добре ,тук намерих истински приятели с който още поддържам връзка ,който бяха до мен и в най трудните моменти ,звъняха ми за подкрепа когато дори не виждах смисъл в живота си .
Желая на всички много здраве и усмивки ,бъдете по добри към всички ,защото не се знае утре какво ще ни сервира живота