Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 72

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Благодаря за мнението Миро. Променихме настройката и сега вече можете да използвате повече иглата, вместо мишката

  2. #2

    Подразбиране

    Благодаря за това , ето ако се обединим , може отново форума да се напълни , ... но иначе аз си се чудех , и що не съм излезнал автоматично , хайде приятели , давайте идеи и да стане форума по посещаван от някога , БЕше първи такъв в България , нека го направим и неповторим и наистина да се върнем тук отново , всички - дайте още идеи , можем , убеден съм , аз ще пиша за всяко нещо , за което се сетя , помагайте ...
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  3. #3

    Подразбиране

    Здравейте, може би тук не е мястото на въпроса ми,но ме интересува дали има "продажба на гоблени.Много години баба ми е шила гоблени,а те са доста големи и предпочитам да ги продам на някой който ще им се радва.

  4. #4

    Подразбиране

    Много благодаря ♥♥♥ Наготвих и си стоя логната ♥♥♥

  5. #5

    Подразбиране

    Питане и от мен :Ако е възможно да направим нещо по отношение на търсенето по снимка както е в осинка.

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от abi1004 Виж мнение
    Питане и от мен :Ако е възможно да направим нещо по отношение на търсенето по снимка както е в осинка.
    Добър ден на всички!Аз започнах да шия едва преди 3,4 години.Вас ви открих преди 2 години и от тогава всеки ден съм тук-кога за 5,6 часа,кога за 5,6 минути-но съм тук.Невероятно е!Научих много от всички вас-дори мисля,че всичко,което знам го научих тук.Открих една вселена ,за която не знаех,че съществува.Изключително съм благодарна на всички-както на администраторите,така и на модераторите,така и на всички гобленари,кулинари,плетачи и играчи!ВИЕ СТЕ МОЯТ ФЕЙСБУК!Тук си пия кафето сутрин,тук е първото място,в което влизам вечер след работа и последното преди да си легна.Не съм много активна,защото съм "зелена" още в сравнение с много от вас,но обещавам и аз да покажа малкото неща,които съм създала,ако мога така да помогна за развитието на сайта.Не се разделяйте -тук е много приятно!И накрая едно предложение и от мен(ако може)-присъединявам се към питането на abi1004-търсенето по снимка е наистина удобно-(не зная дали е възможно,ама и аз "Барабар Петко с мъжете"-да кажа нещо!)
    Обичам това място-нека сме заедно!
    Милка

  7. #7

    Подразбиране

    Здравейте и от мен,сигурно искам много,аз съм от отдавнашните регистрирани тук,но започнах да влизам по-често от 4-та Нац.среща,която е първа за мен със съфорумките от моя град.Доста често надничам и следя Конкурсите,Втори шанс осмелявам се и да се изказвам по някои въпроси,най-ми тежи качването на снимки,всеки път на помощ е "моята дясна ръка"-синът ми,може би искам много,но не може ли да се направи нещо по въпроса чат в реално време?

  8. #8

    Подразбиране

    подкрепям изцяло написаното от Диана ,защото и аз не получавам известия в пощата си освен тези на лични съобщения и това ми липсва
    все още влизам и качвам в моите творби и етапи , но някак по навик , а не че някой толкова се интересува от това
    не мисля ,че ФБ е пречка за намалената активност , причините трябва да се търсят другаде
    моето наблюдение е , че новият облик на форума не се прие от доста членове и това ги отклони към ФБ , където комуникацията е по-лесна и достъпна
    според мен доста от новостите не се разработиха , не се показа предимството на това обновление- например във ФБ се направиха доста групи и там е активността и тук чета, че има такава опция група, но не съм прочела някой да е направил тук такава или да е проучил как ще функционира една група във форума и да го сподели с останалите ,може групите във ФБ които се направиха по градове да се върнат тук , ако начина на действие е аналогичен на този във ФБ

  9. #9

    Подразбиране

    Наистина трябва да се променят много неща във форума,но и комуникациите между членовете трябва да се променят!!!Не само "Ох" и "Ах" за творбите и мненията на някои,а другите остават незабелязани...!Има ли смисъл тогава да показваме нещата си и да чакаме някой да "благоволи" да ги погледне,като те са заети само със своя приятелски кръг и суперлативите,от които понякога ми се повдига са само между тях!!!Трябва да бъдем искрени и да уважаваме труда и на другите,а не само на тези,които познаваме от години...става нещо като омагьосан кръг - аз харесвам твоите творби,ти утре ще харесаш това,което аз показвам...Това не е разбира се между всички - това е между двайсетина жени от форума,но някак се втръсва-като са приятелки да си пишат на лични и да си се хвалят непрекъснато.Лъха ми на лицемерие - това за мен е неприятното,а и стана доста скучно...Преди имаше игри - премахнахте ги,защото видите ли пречеше на някои.Добре съгласихме се с това-няма как,по-точно се примирихме...Имаше и други теми,надничам там от време на време,но уви нищо!!!Скучно е затова повечето от дамите се оттеглиха и се включиха във ФБ групите!Там наистина има контакти,има разбиране,показват се много неща,поясняват се...по-интересно е!Това е моето мнение,знам,че много от вас няма да го приемат и ще се помъчат да ме опровергаят,но аз наистина мисля така и не се страхувам да напиша мнението си!!!

  10. #10

    Подразбиране

    Известяването беше спряно за определен период от време, заради това, че се изпращаха прекалено много писма към ABV и бяха третирани като SPAM. След обновяването на форума, известяването на неактивните потребители във форума беше спряно, за да намалим огромния обем писма. Моля проверете темите, за които сте абонирани. Би трябвало вече да получавате известия.

  11. #11

    Подразбиране

    благодаря ти Динко , вече имам известия и от други теми не само от лични съобщения
    в новият облик има обция "нови снимки" но се появяват снимки качени само в албумите -но не вчички си правят такива , а не в темите -не може ли това да се промени , защото от писаните коментари не можеш да видиш кой гоблен се коментира трябва да се загуби доста време да разлистваш страници и т.н нещо ,което във ФБ е решено добре и бързо се ориентираш -виждаш картинките и ако те интересува каченото , тогава четеш коментари ,не се губи време което за нас е ценно

  12. #12

    Подразбиране

    За първи път днес получих известие от мнооого време. Ужасно щастлива се почувствах. Аз съм от тези, които разредиха много посещението на форума след спирането на известията и така и не успях да си възстановя настройките след обновяването. Липсваха ми. Трудно е да влизаш и да ровиш кой, къде какво е отговорил. А лично на мен обстановката във фейса не ми допада - но всеки със виждането си... Тук ми беше далеч по уютно, дано повече хора се върнат в нашето местенце
    Ако сте успели да възстановите получаването на известията по темите с абонамент - всяка сутрин ще съм тук

  13. #13

    Подразбиране

    Аз пък нямам нито едно известие в пощата

  14. #14

    Подразбиране

    Има опция за забравена парола и винаги е имало. Когато потребителят въведете грешни данни за вход, тогава се появява възможност за възстановяване. Това е линка за пряк достъп - ЗАБРАВЕНА ПАРОЛА.

  15. #15

    Подразбиране

    Отдавна съм във форума, но има периоди не съм влизла дълго време, а и не шия последните години. Но когато възобнових хобито и ми трябваше схема на гоблена които надявам се ще приключа скоро, знаех към кого да се обърна и къде да влеза Така, че форума си е страхотен, разнообразен и може да се намери всичко за гоблените. А които иска да си публикува нещата и във фейса, ама там повечето няма да оценят изработката истински.

Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •