Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345
Показване на 61 до 72 от 72

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    tdm13, напълно съм съгласна. Народиха се знайни и незнайни търговки. Количеството схеми ще стигне за целия китайски народ, че и ще остане. Естествено , че няма да ги ушият, нооо да си ги имат, че и да ги продадат на баламите.

  2. #2

    Подразбиране

    И аз днес забелязах ,че съобщенията в пощата ми са стари от 21 март.Редовно влизам ,така ,че май ми са излишни .Благодаря.

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от dushkova Виж мнение
    И аз днес забелязах ,че съобщенията в пощата ми са стари от 21 март.Редовно влизам ,така ,че май ми са излишни .Благодаря.
    При мене,в моята поща днес 01.Aприл се получават съобщения от форума които да публикувани на 18.март. Аз така и не получих отговор на въпрос който поставих ... но здраве да е.Сигурно ако ще го прочетем след половин месец,в кръга на шегата. ...

  4. #4

    Подразбиране

    И при мен идват стари съобщения. Трия ги. Не ме притесняват. Но просто пиша, за да имат администраторите информация за случващото се.

  5. #5

    Подразбиране

    Момчета, съобщенията от форума ми са от м. април , а вече наближава юли. Не ми са нужни . Благодаря .

  6. #6

    Подразбиране

    Душкова, и при мен продължава да е така. ♥

  7. #7

    Подразбиране

    не само ,че са от преди два месеца , но мисля че се и повтарят ,аз също мисля че по-добре ще е да не ги получаваме ,ако ще са по този начин

  8. #8

    Подразбиране

    Аз също ги получавам тези известия и са за АПРИЛ........мисля ,че е ненужно и бих искала да спрат...Благодаря...

  9. #9

    Подразбиране

    да се присъединя и аз към общото мнение за известията. Или трябва да са актуални или изобщо да ги няма. Наистина са доста стари, но честно казано ме карат да поглеждам във форума.

  10. #10

    Подразбиране

    Тук ли трябва да попитам,не знам,но...как да кача снимка от моб.тел.в сайта?Изобщо възможно ли е?

  11. #11

    Подразбиране

    Аз също тръгнах от тук, за което съм много признателна!

  12. #12

    Подразбиране

    Вярно е всеки ден ФБ налага нови форми и ограни4ения и ъапо4ва да решава како да гледаш и накрая се загубваш

Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •