Страница 1 от 5 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 72
  1. #1

    Подразбиране Facebook група

    Здравейте скъпи гобленарки и гобленари,


    С изключително съжаление откриваме, че форумът, който създадохме заедно с вас, с много труд, емоции и желание се е преместил в глобалната машина за манипулиране на мнения и налагане на глобализация наречена Facebook – място в Интернет без уникална атмосфера, която присъства в нашия форум или може би е по правилно да напишем присъстваше? Групата във Facebook беше открита като официална група на форума за гоблени - goblenite.org, тъй като започнаха да се създават други групи от името на форума и това доведе до някои недоразумения сред потребителите, които в последствие се изясниха разбира се. Тези групи все още съществуват и за разлика от тази вероятно ще останат отворени дълго време. Във Facebook групата от утре съобщения ще могат да публикуват само администраторите като темите ще бъдат основно важни съобщения касаещи форума, актуални дейности и събития свързани с форума и неговите потребители.


    Ако искате да изкажете мнение моля направете го във форума, това е което ни прави уникална общност – нещо различно и непринудено. Срещите организирани ежегодно символизират една общност обединена от изкуство с традиции, същите традиции, които в момента умират във форума, не позволявайте следите, които всички вие сте оставили във форума да изчезнат пометени от модерните социални мрежи защото тогава една идея подкрепена и изградена от всички вас ще бъде тъжно забравена.


    Призоваваме Ви - напуснете различните Facebook групи! Върнете се отново във форума, където ви чака познатата атмосфера, различното отношение и информацията за любимото ви изкуство в систематизиран и подреден вид.


    dinko § flame

  2. #2

    Подразбиране

    За съжаление и аз констатирах същата тенденция и ми е много болно. За всеки празник отварям, за да влезна в поздравителна тема, но няма такава. Не разбирам щом може да се пише във facebook, защо да не се посещава и форума. Та нали от тук се тръгна. За мен лично атмосферата в интернет пространството не е вече същата, уютна и приятна както в нашия форум. Аз познавам съфорумките само виртуално, но ми е приятно и мило да съпреживявам всяка една радост и болка с вас. В последно време почти не ми остава време да шия, но надниквам и разглеждам с интерес всяка една творба показана от вас.

  3. #3

    Подразбиране

    Форума е мястото в което срещнах много много позитивни хора срещнах приятели с които очаквам с нетърпение ежегодните национални срещи.Замислих се над призива който е отправен и някак си има едни въпроси които изникват :кое накара хората да забравят това уютно и хубаво местенце,форума като комуникация адекватен ли е в новият си вид/скоро беше реновиран ,ако помните/нуждае ли се от още нещо за да е пак атрактивен за всички...

    Призовавам всеки който желае да напише в профила си във ФБ "Аз съм член на форума" и да сложи линк към него. Може това да накара хората да се замислят./аз го направих/

  4. #4

    Подразбиране

    Нещата се развиват, особено в областа на комуникациите, а форумът е застинал и не се е променил. Благодарна съм му, зщото чрез него намерих много приятелки, но ако не се развива, е обречен. Ще останат само годишните срещи и робините...

  5. #5

    Подразбиране

    Не се развива, защото никой не пише в него! Има пет-шест теми, в които се пише и това е. Аз не членувам във фейсбук групата, поради простата причина, че си имаме форум за това. Когато ушия нещо предпочитам да го публикувам тук. За съжаление обаче всичко се е променило, няма я предишната атмосфера вече.
    Редактирано от Freeky : 12.03.2015 в 14:51.

  6. #6

    Подразбиране

    Във форума съм от 2006 г.- 9 години,през които съм почерпила много нови идеи;научила съм много нови неща за любимото занимание;радвала съм се на всички красоти,които сме сътворили..."Нямам" Фейсбук и никога няма да си създам профил там/или ,в която и да е подобна мрежа/,защото не изпитвам нужда от това. Дано да се запази нашето райско кътче,където влизам всеки ден/макар и да не пиша често/,за да видя кой какво е сътворил,кой какво иска да сътвори и разбира се, да заредя деня си с вдъхновение и красота...Не позволявайте това да се случи!!!
    Не притежаваш ли нищо,от нищо няма да си притежаван!
    snespa_vratsa@abv.bg

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Freeky Виж мнение
    Не се развива, защото никой не пише в него! Има пет-шест теми, в които се пише и това е. Аз не членувам във фейсбук групата, поради простата причина, че си имаме форум за това. Когато ушия нещо предпочитам да го публикувам тук. За съжаление обаче всичко се е променило, няма я предишната атмосфера вече.
    Членството ми във ФБ въобще не е продиктувано от страста ми към гоблените.Там намирам хиляди други неща да не говорим колко приятели и съученици намерих разпиляни по земното кълбо.Не мога да се съглася че понеже никой не пише тук и няма развитие форума....

  8. #8

    Подразбиране

    Не желая форума да остане забравен. Нека всеки да напише тук какво би искал да се промени, за да си запазим форума.


    Дали няма да измислим нещо за бързо прикачване на снимките направо от телефон? С това прикачване на картинки се нервят гобленарите.

  9. #9

    Подразбиране

    Дида, прикачването става с 2 клика на мишката, като има опция и за директно свързване от външен сайт. По-лесно от това освен с гласова команда не се сещам да може .

    prikachvane.jpg

  10. #10

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от flame Виж мнение
    Дида, прикачването става с 2 клика на мишката, като има опция и за директно свързване от външен сайт. По-лесно от това освен с гласова команда не се сещам да може .

    prikachvane.jpg
    Не мога от телефона да кача по този начин. Може би е от настройките на телефона ми. Благодаря за отговора ♥

  11. #11

    Подразбиране

    Хубав си е форума ни!За всекиго има по нещо!Който иска повече да сподели.Вярно е,че в едни групи се контактува по-лесно,а в други по-трудно,но това зависи от хората,а не е виновен форума.За мен лично това е едно хубаво местенце.

  12. #12

    Подразбиране

    Малко повече от година съм във форума и си ми е добре. Влизам тук почти всеки ден макар и да не изразявам мнение всеки път. Игрите са ми интересни и забавни , с интерес следя и анонимните конкурси.

  13. #13

    Подразбиране

    23.07.2005 датата ми на регистрация във форума , влизах постоянно в началото , живеех с него , пишех мнения , научих много теща и за гоблените и за хората , но , единствената причина , поради която рядко влизам тук е , че първо във фейсбук , веднага ми съобщава , че има ново мнение , а ако 5 мин не натисна мишката , съм изхвърлен от форума , а там мога да шия и да чета нови мнения .... а как се дразнех като затвориха дъмпфайл , където имаше толкова много файлове .... та като качваме сничките по руските файлообменници , винаги съм си мислел , че скоро и тях няма да ги има .... Дайте да помислим , с какво форума може отново да ни събере ... Ако имаме идеи, нека ги обменим , ако ли не може би всеки за себе си ще избере това , което му е по интересно , ето тук например първо нека като се логнем , да сме във форума до момента на клика изход - независимо от времето колко сме движили мишси , или страници - да от 10 години съм във форума и малко по - малко мненията ми намаляваха , но на мен ми липсва директния контакт , по - бързо и много приятно . Има ли и други идеи ?

  14. #14

    Подразбиране

    Благодаря за мнението Миро. Променихме настройката и сега вече можете да използвате повече иглата, вместо мишката

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Благодаря за това , ето ако се обединим , може отново форума да се напълни , ... но иначе аз си се чудех , и що не съм излезнал автоматично , хайде приятели , давайте идеи и да стане форума по посещаван от някога , БЕше първи такъв в България , нека го направим и неповторим и наистина да се върнем тук отново , всички - дайте още идеи , можем , убеден съм , аз ще пиша за всяко нещо , за което се сетя , помагайте ...
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

Страница 1 от 5 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •