Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 72
  1. #46

    Подразбиране

    Малкото оранжево бутонче не известява за нови мнения, а е само бърза връзка към последното мнение в темата.

  2. #47

    Подразбиране

    При задържане на курсора на мишката върху бутон или линк за няколко секунди, на екрана се показва подсказка за какво служи бутона/линка.

  3. #48

    Подразбиране

    Благодаря за отговорите.

  4. #49

    Подразбиране

    ама не видях отговор на въпроса защо не се изписват имената на тези, които в момента са във форума - и мен това ме интересува, а не кои били в последните три дни - както е в момента...
    Иначе, честно казано и на мен от последните промени форумът ми натежа като начин на работа - преди бях по-активна, а с тези промени така и не свикнах... Май ще ми трябва обучение на място на следващата среща...
    Което и ме довежда до един нов въпрос - не знам тук ли е мястото, ама да си кажа приказката, Бероне:
    Участвам тук в два конкурса - не шия нищо друго, защото работя на две места.Като добавим и домашните животни - разбирайте - семейните задължения - остава малко време за шиене. А се изисква - поне последният път беше така - да си активен потребител..е, влизам от време на време, разглеждам, търся си и си намирам, каквото ми трябва, обаче нямам време да шия други неща и да си поддържам страницата в активен статус...Но си пращам етапите. Не би ли било правилно от участниците в конкурсите - които трябва почти година да останат анонимни със своите участия - да бъдат признати - не знам дали е правилна думата в случая - като редовни и активни потребители. Макар че сама съм си виновна принципно, че съм се записала и в двата конкурса...

  5. #50

    Подразбиране

    Веси, участниците не само в конкурсите, а и в другите игри са си активни потребители. Самият факт, че са участници в тях предполага и тяхното следене, независимо,че не показват лично етапите си.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  6. #51

    Подразбиране

    Ния, благодаря, имах нужда да го чуя (прочета), защото реално от моя страна има десетмесечно затишие, а после трябва бързо да доказвам, че съм активен потребител с моя си профил. Благодаря отново за отговора

  7. #52

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от dinko Виж мнение
    При задържане на курсора на мишката върху бутон или линк за няколко секунди, на екрана се показва подсказка за какво служи бутона/линка.
    Показва се ако се работи с настолен компютър, но при таблети и телефони не.

  8. #53

    Подразбиране

    Да Ви кажа, не съм и предполагала, че на някой може да му дотежи или да му омръзне да влиза и се ползва от услугите на този форум. Все едно да Ви омръзне да шиете гоблени. Според мен едното не пречи на другото. Който където си иска да влиза и се регистрира, мястото на форума никой не може да замени на 100 процента. От много години съм тук и въпреки, че не всеки път имам възможност да съм активна, когато съм могла съм го правила с голямо удоволствие. Не е вярно, че само живите срещи по национални и други кампании ни държат тук. Аз, например не съм ходила нито на градски сбирки, нито на национални срещи. Така са се стекли обстоятелствата. Но виртуално познавам много от Вас и Вашето творчество. Много ми е мъчно, че напоследък не виждам някои от старите "муцуни" от времето на моето регистриране и сега разбирам, че може би някои са заменили напълно форума с фейса. Жалко. За мен този форум е изиграл голяма роля за визията на моята колекция и за възпитание на вкуса ми, ако щеш в тази област. Тук се научих на много неща и пръдължавам да се уча, така, че аз оставам в това "училище" и в този "клас". Фейса не ми пречи, както като съм влизала в други форуми да разглеждам, не ми е попречило нашия форум да си остане любимото ми местенце. Нищо не ме затруднява в боравенето с всички опции, не мисля, че се налага нещо да се променя, всичко си е наред. Добре са дошли всички нови и скорошно завръщане на тези, които са се отделили от нас!

  9. #54

    Подразбиране

    Според мен оживлението във форума позамря заради злоупотреби със схемите,които споделяхме-било графика или пренабори.
    Колко много схеми и пренабори,споделени напълно безвъзмездно се появиха като платени в списания и новоизлюпени фирмички-комплектовчици?!
    Лично аз вече от много време не споделям схеми.Включвам се рядко с постове само в две-три теми.Освен това,във този гобленарски форум има доста според мен излишни тематики,които нямат нищо общо с изкуството,с което се занимаваме.
    Членувам в една фейсбук-група,която е чисто комерсиална,в която се публикуват ушити гоблени за продажба.А някои публикуват и комплектовки,които не са им необходими и искат да ги продадат.А все пак,нашият форум е с идеална и некомерсиална цел.
    Това е моето мнение.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  10. #55

    Подразбиране

    Точно,с идеална и некомерсиална цел.

  11. #56

    Подразбиране

    Здравейте мили приятели
    изминаха три години откакто не съм сядала тук да пиша ,до сета през тези три години близките ми влизаха с моя профил във форума и ми четяха какво сте публикували ,чрез тях съм си търсила схеми и отговаряла на въпроси .
    Бях на легло ,отскоро вече ставам ,последиците от 4 операции на гръбнака си казаха думата ,не виждам добре затова моля да ме извините за правописните грешки.Това че съм трудно подвижна ме спира да присъствам на срещите.
    Една от основателките съм на този форум ,никога няма да забравя тези моменти ,тогава едва се учех да работя с компютър и ако знаете какви тъпи въпроси съм задавала ва администраторите че ме е срам да си помисля ,но независимо от това на всички получавах подробни и изчерпателни отговори .
    Три или четири пъти съм си правила по рано нова регистрация ,защото забравях паролата си и не знаех как да я възстановя ,но с помощта на приятели и това се оправи.
    Много са причините за да стигне до тук форума ,и ако някой каже че виновни няма то много се лъже ,не е причината във фейса отчасти сме си виновни и самите ние ,но най много лично аз се дразня когато не се постъпва еднакво към всички -или по точно не може да се разсъждава че ти си мой човек и няма да ти изтрия поста ,а другия просто ти е неудобен и 10минути след пускането на мнение ,то вече го няма.Преди време това ме принуди да изтрия по голямата част от постовете си .
    По горе в другите мнения прочетох много истини ,затова няма да повтарям
    Този форум за мен ще остане мястото където се чувствам добре ,тук намерих истински приятели с който още поддържам връзка ,който бяха до мен и в най трудните моменти ,звъняха ми за подкрепа когато дори не виждах смисъл в живота си .
    Желая на всички много здраве и усмивки ,бъдете по добри към всички ,защото не се знае утре какво ще ни сервира живота
    djina59@abv.bg

    Тук срещнах приятели за които съм мечтала,
    но срещнах и такива за които живота бих си дала.


  12. #57

    Подразбиране

    Проблема, за който писах, вече е оправен, за което благодаря. Но ми липсва, че преди пишеше кога е последното посещение, а сега такава информация няма. На мен ми беше полезна, когато с едно влизане не мога да прегледам всичко ново във форума да знам откъде да продължа следващия път

  13. #58

    Подразбиране

    не знам дали е само при мен , но в пощата си получавам едно и също съобщение няколко пъти и то със закъснение от порядъка на седмица ,че някога и повече ,не знам коя е причината но това е само за съобщения от форума

  14. #59

    Подразбиране

    tdm13, напълно съм съгласна. Народиха се знайни и незнайни търговки. Количеството схеми ще стигне за целия китайски народ, че и ще остане. Естествено , че няма да ги ушият, нооо да си ги имат, че и да ги продадат на баламите.

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    И аз днес забелязах ,че съобщенията в пощата ми са стари от 21 март.Редовно влизам ,така ,че май ми са излишни .Благодаря.

Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •