Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 72
  1. #16

    Подразбиране

    Много благодаря ♥♥♥ Наготвих и си стоя логната ♥♥♥

  2. #17

    Подразбиране

    Питане и от мен :Ако е възможно да направим нещо по отношение на търсенето по снимка както е в осинка.

  3. #18

    Подразбиране

    Здравейте и от мен,сигурно искам много,аз съм от отдавнашните регистрирани тук,но започнах да влизам по-често от 4-та Нац.среща,която е първа за мен със съфорумките от моя град.Доста често надничам и следя Конкурсите,Втори шанс осмелявам се и да се изказвам по някои въпроси,най-ми тежи качването на снимки,всеки път на помощ е "моята дясна ръка"-синът ми,може би искам много,но не може ли да се направи нещо по въпроса чат в реално време?

  4. #19

    Подразбиране

    Не помня вече от кога съм тук и истината е, че сутрин с кафето задължително съм пред компа във форума. Истина е че при всяка проверка на меил, влизах и тук - имах абонамент по темите и съответно и поща. После пощата спря, няколко пъти писах за получаване на известия и .......нищо, било в моите настройки или пощи. Ами не е - правих настройки през 3 компа, смених пощите няколко пъти и така, лека полека спрях да влизам ..............
    Та се връщам пак на абонаментните известия, преди обновяване на форума се спряха и от тогава си е така - ни вест, ни кост.

  5. #20

    Подразбиране

    подкрепям изцяло написаното от Диана ,защото и аз не получавам известия в пощата си освен тези на лични съобщения и това ми липсва
    все още влизам и качвам в моите творби и етапи , но някак по навик , а не че някой толкова се интересува от това
    не мисля ,че ФБ е пречка за намалената активност , причините трябва да се търсят другаде
    моето наблюдение е , че новият облик на форума не се прие от доста членове и това ги отклони към ФБ , където комуникацията е по-лесна и достъпна
    според мен доста от новостите не се разработиха , не се показа предимството на това обновление- например във ФБ се направиха доста групи и там е активността и тук чета, че има такава опция група, но не съм прочела някой да е направил тук такава или да е проучил как ще функционира една група във форума и да го сподели с останалите ,може групите във ФБ които се направиха по градове да се върнат тук , ако начина на действие е аналогичен на този във ФБ

  6. #21

    Подразбиране

    Наистина трябва да се променят много неща във форума,но и комуникациите между членовете трябва да се променят!!!Не само "Ох" и "Ах" за творбите и мненията на някои,а другите остават незабелязани...!Има ли смисъл тогава да показваме нещата си и да чакаме някой да "благоволи" да ги погледне,като те са заети само със своя приятелски кръг и суперлативите,от които понякога ми се повдига са само между тях!!!Трябва да бъдем искрени и да уважаваме труда и на другите,а не само на тези,които познаваме от години...става нещо като омагьосан кръг - аз харесвам твоите творби,ти утре ще харесаш това,което аз показвам...Това не е разбира се между всички - това е между двайсетина жени от форума,но някак се втръсва-като са приятелки да си пишат на лични и да си се хвалят непрекъснато.Лъха ми на лицемерие - това за мен е неприятното,а и стана доста скучно...Преди имаше игри - премахнахте ги,защото видите ли пречеше на някои.Добре съгласихме се с това-няма как,по-точно се примирихме...Имаше и други теми,надничам там от време на време,но уви нищо!!!Скучно е затова повечето от дамите се оттеглиха и се включиха във ФБ групите!Там наистина има контакти,има разбиране,показват се много неща,поясняват се...по-интересно е!Това е моето мнение,знам,че много от вас няма да го приемат и ще се помъчат да ме опровергаят,но аз наистина мисля така и не се страхувам да напиша мнението си!!!

  7. #22

    Подразбиране

    Известяването беше спряно за определен период от време, заради това, че се изпращаха прекалено много писма към ABV и бяха третирани като SPAM. След обновяването на форума, известяването на неактивните потребители във форума беше спряно, за да намалим огромния обем писма. Моля проверете темите, за които сте абонирани. Би трябвало вече да получавате известия.

  8. #23

    Подразбиране

    благодаря ти Динко , вече имам известия и от други теми не само от лични съобщения
    в новият облик има обция "нови снимки" но се появяват снимки качени само в албумите -но не вчички си правят такива , а не в темите -не може ли това да се промени , защото от писаните коментари не можеш да видиш кой гоблен се коментира трябва да се загуби доста време да разлистваш страници и т.н нещо ,което във ФБ е решено добре и бързо се ориентираш -виждаш картинките и ако те интересува каченото , тогава четеш коментари ,не се губи време което за нас е ценно

  9. #24

    Подразбиране

    За първи път днес получих известие от мнооого време. Ужасно щастлива се почувствах. Аз съм от тези, които разредиха много посещението на форума след спирането на известията и така и не успях да си възстановя настройките след обновяването. Липсваха ми. Трудно е да влизаш и да ровиш кой, къде какво е отговорил. А лично на мен обстановката във фейса не ми допада - но всеки със виждането си... Тук ми беше далеч по уютно, дано повече хора се върнат в нашето местенце
    Ако сте успели да възстановите получаването на известията по темите с абонамент - всяка сутрин ще съм тук

  10. #25

    Подразбиране

    Момчета, от това дето прочетох тези дни мисля че се очертава нещо върху което трябва да поработите. Наложително е според мен да вмъкнете опция забравена парола - така всеки забравил ще се справи сам и няма да се налага да търсим вас за помощ.

  11. #26

    Подразбиране

    Аз пък нямам нито едно известие в пощата

  12. #27

    Подразбиране

    Има опция за забравена парола и винаги е имало. Когато потребителят въведете грешни данни за вход, тогава се появява възможност за възстановяване. Това е линка за пряк достъп - ЗАБРАВЕНА ПАРОЛА.

  13. #28

    Подразбиране

    Отдавна съм във форума, но има периоди не съм влизла дълго време, а и не шия последните години. Но когато възобнових хобито и ми трябваше схема на гоблена които надявам се ще приключа скоро, знаех към кого да се обърна и къде да влеза Така, че форума си е страхотен, разнообразен и може да се намери всичко за гоблените. А които иска да си публикува нещата и във фейса, ама там повечето няма да оценят изработката истински.

  14. #29

    Подразбиране

    Ура ,и аз днес имам известия.за пръв път от мноого време. Благодаря . Може би трябва да се отбележи ,че съм си упорито във форума ,всяка сутрин, с изключение на дните когато съм била далеч от компа . Тези дни издирвах едно петленце ,схемата де ,зърнах го на телефона , после не успях да го открия.Сигурно е , от че съм "умно и русо.Тук нещата са си систематизирани и каквото търсиш -намираш.

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Вече получавам известия,благодаря!!!

Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •