Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 72
  1. #31

    Подразбиране

    Аз имам един въпрос!Има ли възможност да получаваме известие за нови постове към теми ,които следим,във самият форум ,а не на Имейл???Не съм от много време във форума ,но си ми е много приятно тук ,а това постоянно лутане и търсене в темите.....някак си ме затруднява!Ако има такава опция,моля за извинение,но нещо не мога да я открия!Благодаря за вниманието!

  2. #32

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mariqna210484 Виж мнение
    Аз имам един въпрос!Има ли възможност да получаваме известие за нови постове към теми ,които следим,във самият форум ,а не на Имейл???Не съм от много време във форума ,но си ми е много приятно тук ,а това постоянно лутане и търсене в темите.....някак си ме затруднява!Ако има такава опция,моля за извинение,но нещо не мога да я открия!Благодаря за вниманието!
    В момента това известие се вижда визуално.Или аз поне съм останала с това усещане,иконите по темите в главната страница светят в оранжево. Освен това в другият край от дясно върви колонка със новите постове, мисля че е напълно достатъчно.А като щракнете на бутон "какво ново" излизат и последните постове.

  3. #33

    Подразбиране

    Искам да попитам защо последните няколко дни като влизам, не ме праща направо към новите мнения, както преди, а ме връща към дата от началото на март. Преди не беше така

  4. #34

    Подразбиране

    Четейки постовете се радвам че има хора,които държат все още на това местенце и се надявам то да не изчезне.

  5. #35

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от veneta_az Виж мнение
    Искам да попитам защо последните няколко дни като влизам, не ме праща направо към новите мнения, както преди, а ме връща към дата от началото на март. Преди не беше така
    просто няма по нови мнения.праща ви на последно мнение и ако след 03. Март не е имало по темата движение остава си последно.системата няма как да сгреши.просто преди имаше по висока посещаемост,съответно повече мнения, от там и движение.а отговорът на въпроса ви е в самата тема дето си пишем сега,колкото и тъжно да звучи

  6. #36

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от VenezS Виж мнение
    просто няма по нови мнения.праща ви на последно мнение и ако след 03. Март не е имало по темата движение остава си последно.системата няма как да сгреши.просто преди имаше по висока посещаемост,съответно повече мнения, от там и движение.а отговорът на въпроса ви е в самата тема дето си пишем сега,колкото и тъжно да звучи
    Не е така.Аз имам същия проблем.Има нови мнения,но ми отваря началото на темата или на мнения,които вече съм прочела.А относно иконите в оранжево -те си ми светят независимо от това ,че съм прочела мненията .Това е от 4-5 дни.

  7. #37

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от koleria;53550t8
    Не е така.Аз имам същия проблем.Има нови мнения,но ми отваря началото на темата или на мнения,които вече съм прочела.А относно иконите в оранжево -те си ми светят независимо от това ,че съм прочела мненията .Това е от 4-5 дни.
    Отдолу има под форума един надпис,"маркиране на всички теми като прочетени",след като се натисне всичко спира да свети в оранжево.явно затова е сложен,автоматично не става , трябва сам да си го натискаш,лошото е че всичко наведнъж го отмаркирва.честно казано не съм забелязала тези странности ,за които вие говорите,може и да сте прави.ще чакам и аз админите да ни светнат по тези въпроси.

  8. #38

    Подразбиране

    И аз забелязах проблема с новите мнения. При всяко влизане трябва да маркирам целия форум като прочетен, за да видя при следващото влизане кои всъщност са новите мнения. А преди- темите, които съм чела, се скриваха, докато не се появи ново мнение. И си беше автоматично. При мен е от три дни този проблем.

  9. #39

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от koleria Виж мнение
    Не е така.Аз имам същия проблем.Има нови мнения,но ми отваря началото на темата или на мнения,които вече съм прочела.А относно иконите в оранжево -те си ми светят независимо от това ,че съм прочела мненията .Това е от 4-5 дни.
    A пропуснах,за да отидеш на последен пост,трябва да натиснеш не цялата тема-Така отиваш действително в нейното начало,а кликваш на двете оранжеви малки стрелкички,дето са до надписа горе в дясно до самата тема.да о го обясних.

  10. #40

    Подразбиране

    На мене пък ми направи впечатление,че е изчезнала информацията в момента кои гобленари са на форума.честно казано този дълъг списък от последните три дни за каква статистика ни е нужна не знам.на мене ми беше по важна информацията, кой е тук в момента, /по тази точка фейсбук печели/, нали затова е форума,да търсим контакти и връзка с другите

  11. #41

    Подразбиране

    Има едно зелено кръгче-Вижте първото непрочетено- когато го натиснеш отиваш на новото мнение в темата, но.....
    от няколко дни този бутон ме връща на мнения от 13.03.2015. Защо не работи както по+рано, а трябва всеки път да маркирам целия форум като прочетен преди да изляза?

  12. #42

    Подразбиране

    На последен пост в тема отивам без проблем чрез бутончето от снимката,показано със стрелка.PicsArt_1426842942653.jpg

  13. #43

    Подразбиране

    Явно говорим за различни неща. Знаем как да отидем на последния пост в темата. Проблемът е , че след като сме отишли и сме го прочели, при следващото влизане този последният прочетен пост излиза пак като нов, непрочетен. Така отварям един и същ пост по три-четири пъти.

  14. #44

    Подразбиране

    Без име 1.jpg
    Ставаше въпрос за това зелено бутонче, защото с оранжевите стрелки е само за конкратната тема. А ако са няколко теми както във Вашите творби?
    Като "Нови мнения" ми показва всички теми по които има мнения от момента след като съм маркирала всички теми като прочетени. Понеже съм "добър" компютърен "специалист" не ми е ясно аз ли не съм направила настройките правилно или трябва админите да оправят нещо.
    Редактирано от nasysy : 21.03.2015 в 10:17.

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от nasysy Виж мнение
    Без име 1.jpg
    Ставаше въпрос за това зелено бутонче, защото с оранжевите стрелки е само за конкратната тема. А ако са няколко теми както във Вашите творби?
    Като "Нови мнения" ми показва всички теми по които има мнения от момента след като съм маркирала всички теми като прочетени. Понеже съм "добър" компютърен "специалист" не ми е ясно аз ли не съм направила настройките правилно или трябва админите да оправят нещо.
    Аз си мисля само че понеже много хора се изказаха в началото на таьи тема че желаят отново да получават известия на пощите си, и този бутон сега действа като абонамент.защото действително преди имаше другата функция, за мене не е логично да се лишаваме от едни предимства за сметка на други.естествено е да ни се иска да се възползваме от повече екстри.

Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •