Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345
Показване на 61 до 72 от 72
  1. #61

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от dushkova Виж мнение
    И аз днес забелязах ,че съобщенията в пощата ми са стари от 21 март.Редовно влизам ,така ,че май ми са излишни .Благодаря.
    При мене,в моята поща днес 01.Aприл се получават съобщения от форума които да публикувани на 18.март. Аз така и не получих отговор на въпрос който поставих ... но здраве да е.Сигурно ако ще го прочетем след половин месец,в кръга на шегата. ...

  2. #62

    Подразбиране

    И при мен идват стари съобщения. Трия ги. Не ме притесняват. Но просто пиша, за да имат администраторите информация за случващото се.

  3. #63

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от abi1004 Виж мнение
    Питане и от мен :Ако е възможно да направим нещо по отношение на търсенето по снимка както е в осинка.
    Добър ден на всички!Аз започнах да шия едва преди 3,4 години.Вас ви открих преди 2 години и от тогава всеки ден съм тук-кога за 5,6 часа,кога за 5,6 минути-но съм тук.Невероятно е!Научих много от всички вас-дори мисля,че всичко,което знам го научих тук.Открих една вселена ,за която не знаех,че съществува.Изключително съм благодарна на всички-както на администраторите,така и на модераторите,така и на всички гобленари,кулинари,плетачи и играчи!ВИЕ СТЕ МОЯТ ФЕЙСБУК!Тук си пия кафето сутрин,тук е първото място,в което влизам вечер след работа и последното преди да си легна.Не съм много активна,защото съм "зелена" още в сравнение с много от вас,но обещавам и аз да покажа малкото неща,които съм създала,ако мога така да помогна за развитието на сайта.Не се разделяйте -тук е много приятно!И накрая едно предложение и от мен(ако може)-присъединявам се към питането на abi1004-търсенето по снимка е наистина удобно-(не зная дали е възможно,ама и аз "Барабар Петко с мъжете"-да кажа нещо!)
    Обичам това място-нека сме заедно!
    Милка

  4. #64

    Подразбиране

    Момчета, съобщенията от форума ми са от м. април , а вече наближава юли. Не ми са нужни . Благодаря .

  5. #65

    Подразбиране

    Душкова, и при мен продължава да е така. ♥

  6. #66

    Подразбиране

    не само ,че са от преди два месеца , но мисля че се и повтарят ,аз също мисля че по-добре ще е да не ги получаваме ,ако ще са по този начин

  7. #67

    Подразбиране

    Аз също ги получавам тези известия и са за АПРИЛ........мисля ,че е ненужно и бих искала да спрат...Благодаря...

  8. #68

    Подразбиране

    да се присъединя и аз към общото мнение за известията. Или трябва да са актуални или изобщо да ги няма. Наистина са доста стари, но честно казано ме карат да поглеждам във форума.

  9. #69

    Подразбиране

    Здравейте, може би тук не е мястото на въпроса ми,но ме интересува дали има "продажба на гоблени.Много години баба ми е шила гоблени,а те са доста големи и предпочитам да ги продам на някой който ще им се радва.

  10. #70

    Подразбиране

    Тук ли трябва да попитам,не знам,но...как да кача снимка от моб.тел.в сайта?Изобщо възможно ли е?

  11. #71

    Подразбиране

    Аз също тръгнах от тук, за което съм много признателна!

  12. #72

    Подразбиране

    Реклама:
    Вярно е всеки ден ФБ налага нови форми и ограни4ения и ъапо4ва да решава како да гледаш и накрая се загубваш

Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •