Страница 4 от 7 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 103
  1. #46

    Подразбиране

    Търся схема на картата на България,но в по-голям размер-20-20 квадратчета,например.И модели на български мотиви и шевици от различни краища на страната ни.
    На 03.04.2015,пост 8,бях споделила една снимка на огромен гоблен,изобразяващ картата на България с характерните мотиви за всеки район.Но понеже е огромна,искам да направя по-малък модел,за да може всеки от нас,който желае,да си го избродира.Етапите на създаването ще обсъждаме в съответната тема и,дай Боже,с колективни усилия да създадем сполучлив модел.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  2. #47

    Подразбиране

    Здравейте.Търся схемата на Вилеров гоблен Зима.И-маил ми е espinoza@abv.bg Благодаря.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #48

    Подразбиране

    къщичка на феит&#1.jpg Тази красота се казва Къщичка на феите... Ако я има схемата с ключа с ДМЦ конци и 1:4
    e-mail: sodomicdream@abv.bg
    Благодаря предварително и... христос Воскресе

  4. #49

    Подразбиране

    Здравейте момичета!
    Търся схема и ключ за тези два гоблена на Солария. Моят имейл е gerimeri1973@abv.bg





    Мадоната е намерена! Благодаря!
    Дано да се намери и другия.

    И другия се намери.
    БЛАГОДАРЯ ВИ, МОМИЧЕТА!
    Редактирано от geri_73 : 17.04.2015 в 17:11.

  5. #50

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tdm13 Виж мнение
    Търся схема на картата на България,но в по-голям размер-20-20 квадратчета,например.И модели на български мотиви и шевици от различни краища на страната ни.
    На 03.04.2015,пост 8,бях споделила една снимка на огромен гоблен,изобразяващ картата на България с характерните мотиви за всеки район.Но понеже е огромна,искам да направя по-малък модел,за да може всеки от нас,който желае,да си го избродира.Етапите на създаването ще обсъждаме в съответната тема и,дай Боже,с колективни усилия да създадем сполучлив модел.
    Изпратих каквото имам
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  6. #51

    Подразбиране

    Светле,благодаря.И аз разрових моделите на бабините карета.Остана да се намери картата на България,но в по-голям размер.Ако не,ще търся по-ярка графика в интернет и ще се опитам да направя нещо.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  7. #52

    Подразбиране

    Здравейте!Реших да шия този гоблен ,но като си разпечатах схемата ми се оказа много размазана.Ще се радвам ако някой има ясна схема за този гоблен.Благодаря ви предварително!20140406_223345.jpg
    Имейла ми е : petya_chervenkova@abv.bg

  8. #53

    Подразбиране

    привет на всички! Търся схемата и ключът към този гоблен-Архангел Гавраил
    . Благодаря на всички предварително
    babanu@abv.bg
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от gari : 21.04.2015 в 21:03.

  9. #54

  10. #55

  11. #56

  12. #57

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от eli_to_zv Виж мнение
    Търся този гоблен, ако някой има схемата, ще бъда благодарна да ми я изпрати.
    E mail: wise_solution_foto@abv.bg
    Благодаря!
    Прикачен файл 178545
    Поща

  13. #58

    Подразбиране

    Тази мадона с грозде не е на Солария .

  14. #59

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от роза Виж мнение
    списание Куадрос.............

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Приятели,още ли я няма тази дама? geia7@abv.bg

Страница 4 от 7 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •