Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 23 от 23
  1. #16

    Подразбиране

    Да, при вашата игра имаше участници и от другаде, но имаше и условие - да бъдат препоръчани от някого, или как беше - някой да гарантира за тях, нещо такова.
    При нашата игра също има условие. По-различно е, но и играта е различна.
    В началото приех забележките ви като закачка, но... май загрубяха нещата. За това спирам да коментирам. Не бих искала да участвам в спорове, които не са полезни за никого.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  2. #17

    Подразбиране

    Ами какво да се коментира - излишно е наистина .....Но за кой ли път показвате че интереса е преди всичко личен а не общ.

  3. #18

    Подразбиране

    Е-хоооо,не сте правиии,доста би се оскъпил робинът от тези пощенски разходи,аз не бих участвала,за мен това не е без значение,през Еконта е 4лв до офис,от там нататък??Колко пъти по толкова,много луксозно "удоволствие" за всеки от нас!

  4. #19

    Подразбиране

    Ако си мислите,че нашата въртележка е главният,решаващ фактор за обединяването и съживяването на форума , много грешите. Не държа тук да го признаете, но пред себе си признайте дали наистина е така. Още повече, че има и други робини и всеки желаещ може да се включи в тях. С нищо не ощетяваме форума. Не разбирам защо е тази агресия?!
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  5. #20

    Подразбиране

    В спора се ражда истината, както е казал народа.Най-сърдечно благодаря на Нелсън, която единствена до момента ме подкрепи.
    Що се отнася до предната ви "Пеперудена въртележка" не коментирах, защото бе като съществуващите до сега.
    Разходите не са толкова големи - препоръчана пратка до коя да е част от страната са между 2,30- 2,50 лв.А тази ми се видя по-интересна и проявих желание да се организира обща, а не само ваша.Толкова от мен.Успех Ви желая
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  6. #21

    Подразбиране

    Светле,малко ще те коригирам, защото не си разбрала правилно Нелсън. Според мен, тя имаше в предвид повече хора от групата. Предварително се извинявам,ако греша.Но за това нека тя да се доизясни.
    Колкото до интересното, ами нека да има и форумска такава, какъв е проблема. Вярно, идеята е моя, /все търся начин да се поразчупят нещата, да стане по-интересно и привлекателно/, но нямам намерение да я патентовам и всеки може да се възползва от нея.
    Колкото до включването на други извън Варна, ще го обсъдим днес на срещата с момичетата, ако дойдат тези,които са се записали вече за робина. Ако са съгласни, лично аз нямам нищо против. Но дали ще ви устройва срока от 4 седмици? До колкото зная, вашите срокове са по - кратки.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  7. #22

    Подразбиране Робин

    Цитат Първоначално написано от NIA Виж мнение
    Светле,малко ще те коригирам, защото не си разбрала правилно Нелсън. Според мен, тя имаше в предвид повече хора от групата. Предварително се извинявам,ако греша.Но за това нека тя да се доизясни.
    Колкото до интересното, ами нека да има и форумска такава, какъв е проблема. Вярно, идеята е моя, /все търся начин да се поразчупят нещата, да стане по-интересно и привлекателно/, но нямам намерение да я патентовам и всеки може да се възползва от нея.
    Колкото до включването на други извън Варна, ще го обсъдим днес на срещата с момичетата, ако дойдат тези,които са се записали вече за робина. Ако са съгласни, лично аз нямам нищо против. Но дали ще ви устройва срока от 4 седмици? До колкото зная, вашите срокове са по - кратки.
    Потвърждавам думите на Ния.Грешка от моя страна.Не бих учасвала в Робин извън групата.Нямам излишно време и разходи.Затова че групата има различни идеи и ги използваме, за да ни е по-интересно, няма за какво да реагирате така остро.Даите идея и ние ще Ви аплодираме.Успех форумки!!

  8. #23

    Подразбиране

    Реклама:
    20150504_105614.jpg Ето докъде го добутах моя робин,живот и здраве наесен може и да е готов...кой знае?Сега започват домати,тиквички,лозето ни зове!

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •