Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 30 от 30
  1. #16

  2. #17

    Подразбиране

    А това е капанското дърво на живота.Схемата ми е изпратена от съфорумка:



    Схемата в xls формат:

    http://dox.bg/files/dw?a=145b7b912f

    Ако решите да сложоте дървото на живота за капанския край , с удоволствие ще го ушия.Тази шевица е с особена символика за капанците и съответно за мен

  3. #18

    Подразбиране

    Благодаря!
    Тези дни ще покажа докъде съм стигнала,макар че проблем ми е да разгадавам кой мотив откъде е.Тоест,тези,които имам аз.Признавам си честно,че относно етнографията съм пълна нула.Споделените от вас мотиви имат обозначение от кой край са.Но останалите... Или пък ще публикувам както в по-преден мой пост картата на България,пренабраните мотиви всеки да се опита да ги комбинира и отделно моето виждане като отделен файл.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  4. #19

    Подразбиране

    Страхотни сте момичета, страхотна идея

  5. #20

    Подразбиране

    Готова съм с проекта.Прикачвам архив,съдържащ картата на България и отделните мотиви.Всеки може да си ги подреди по своя гледна точка.Ще бъда изключително благодарна,ако някой успее да направи подреждането по етнографски райони.Също така,много ще се радвам,ако се добавят нови мотиви и картата на България да стане още по-колоритна и пъстра.Много ще е приятно да споделите и вашите виждания и допълнителни разработки.
    Прикачвам и скрин на моето виждане.Скриновете може да се разгледат в този албум:
    http://www.goblenite.org/album.php?a...hmentid=179045
    http://www.goblenite.org/album.php?albumid=150
    Архив: https://yadi.sk/d/RFxg7p5ShcsvZ
    Мой вариант: https://yadi.sk/i/G_Igcf8IhcsxK
    Благодаря на всички,които ми помогнаха със схеми на мотиви.

    ПРОЕКТЪТ НЕ Е С КОМЕРСИАЛНА ЦЕЛ.МОЛЯ,ТЪРГОВЦИТЕ ДА НЕ СЕ ВЪЗПОЛЗВАТ ОТ ИДЕЯТА И ГОТОВИТЕ СХЕМИ ЗА ЛИЧНА ОБЛАГА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ФОРУМЪТ Е ДОБРОВОЛЧЕСКИ,ВСИЧКО ТУК Е С ИДЕАЛНА ЦЕЛ.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  6. #21

    Подразбиране

    Браво страхотно се е получило.Със сигурност ще си ушия за себе си ,а и за подаръци.Такава карта на Б-я,може да се направи и с човечета облечени в народни носии от различните региони.

  7. #22

    Подразбиране

    Прекрасен проект! Поздравления за труда ти!

  8. #23

    Подразбиране

    Страхотно!Идеята и изпълнението са супер.

  9. #24

    Подразбиране

    Наблюдавах как върви всичко, не мога да помогна, но пък много ми харесва идеята ♥ Поздравления от мен !!!!

  10. #25

    Подразбиране

    Браво на теб - автентично и българско

    п.п. дано наистина търговците не се възползват ....

  11. #26

    Подразбиране

    Уж редовно влизам във форума, а съм пропуснала тази тема Идеята е страхотна и бих я реализирала през следващата учебна година с моите момичета от клуба по бродерия - досега с тях сме направили доста от моделите на Силвето Бих се включила с удоволствие в проекта, а сега ще погледна и за северняшки шевици, стига да не е проблем, че са на Ирен, но тя ги разпространява и без това...

  12. #27

  13. #28

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от dimcheto Виж мнение
    Уж редовно влизам във форума, а съм пропуснала тази тема Идеята е страхотна и бих я реализирала през следващата учебна година с моите момичета от клуба по бродерия - досега с тях сме направили доста от моделите на Силвето Бих се включила с удоволствие в проекта, а сега ще погледна и за северняшки шевици, стига да не е проблем, че са на Ирен, но тя ги разпространява и без това...
    Ще се радвам да осъществите намерението си.В приложеният архив мотивите и картата на България са на отделни файлове,което позволява различни комбинации,изрязване на част от мотива или дуплициране.Благодаря ви за добрите думи! Желая ви прекрасно и усмихнат лято!

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  14. #29

    Подразбиране

    Моля ви се, не окепазявайте хубавата идея!
    1. Тия шевици не са си по местата. Виждам една, дето от Самоков е отишла в Добрич.
    2. Момата е ужасно грозна и нескопосана. Да не говорим, че е ужасно голяма като размер.
    3. Ако искате да стане нещо добро, увеличете размера на картата.

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Също така ще помоля, който е качил картинка с картата и банковата сметка на Работилница Седянка, да я свали от форума. Отдавна Работилница Седянка не се ангажира със събирането на средства за издаване на тази книга.

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •