Показване на 1 до 7 от 7
  1. #1

    Подразбиране Магазини в Стара Загора

    Момичета и момчета , помогнете с ориентири , къде в Стара Загора , мога да намеря магазини за гоблени и конци , вкл. и конци за машинна бродерия - кинкалерии и т.н. Ще ходя във вторник и определено , много ми се ще да се разходя точно по тия магазини . Живял съм там доста време , но само на Алана са останали един магазин и другия в един гараж , малко по надолу ... Познавам града , е променен е много , но на мен поне много ми хареса , но ... няма ги тия магазини които знаех ...
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  2. #2

    Подразбиране

    Миро, на Алана го знаеш, там си е магазинът. Другият е на Васил Левски и Патриарх Евтимий.
    https://www.facebook.com/pages/%D0%9...796880?fref=ts
    Редактирано от ata : 26.04.2015 в 09:38.

  3. #3

    Подразбиране

    Кинклерия има на пазара, от парка, като влезеш на пазарската улица, първата пряка в дясно .

  4. #4

    Подразбиране

    за съжаление си прав останаха много малко магазини за нашето хоби , най голям избор на конци и гоблени си остава магазина на Гурко-старият на Гинокардия , кинкалерия има само на пазара до павилиона за хляб , друг магазин за гоблени има на В.Левски в един гараж -веднага след Патриарха-на това място преди 20 години също се продаваха гоблени на завод България , има гоблени-комплекти и конци ариадна в един магазин на К.Ганчев -там продават и прежди -малко над полицията среди Столетов , и пак на тази улича срещу художниците също има магазин основно за казанлъшките и на МС гоблениз-там преди продаваха българско мулине сега само комплекти , знам за още един магазин -нещо като кинкалерия но и други стоки -където се продава българско мулине но много време не съм ходила и не знам дали съществува -намира се в пресечката преди старата мототехника
    това знам аз

  5. #5

    Подразбиране

    пропуснах една малка кинкалерия ,но добре заредена -на улицата на пощата по посока общината на левият тротоар , срещу детският магазин-преди доста време в близост до нея имаше магазин за гоблени , конци и шевни машини
    има един магазин- кинкалерия и платове - на Парчевич в блока до старото лятно кино веднага след стълбичките от главната улица

  6. #6

    Подразбиране

    На К. Ганчев срещу стария съд в двора в магазина за прежди има само гоблени на Казанлък,при това стари комплектовки. Малко по на север по същата улица, но от източна страна в нова кооперация има магазин за прежди, където предлагат основно на Микра - Казанлък, а напоследък и на Герика и Ланарте. Но определено най си заслужава да посетиш Надя на пресечката на П. Евтимий и В. Левски и магазина на Алана. А в магазина на пресечката преди Алана /това е ул. Подп. Калитин/ продават само българско мулине. Магазина е основно за битова химия. Има още една добре заредена кинкалерия - намира се на пресечката на Гурко и Отец Паисий срещу китайския магазин Панда.
    Заповядай в града ни, дано намериш това, което търсиш.

  7. #7

    Подразбиране

    Реклама:
    Благодаря ви момичета , в СТ. Загора завърших висшето си , много курсове ... но последните 6 - 7 години , просто не съм ходил там - исках да си купя копринени конци за машинна бродерия и сега всички тия магазини във вторник ще ги обиколя , дано си намеря ... Благодаря ви , а утре и ще си копирам всичките ориентири и ще си направя един маршрут ... само за шопинг
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •