Показване на 1 до 15 от 87

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране


    Извинявам се за чуждата снимка,но някой има ли това чудо? geia7@abv.bg

  2. #2

    Подразбиране

    Аз го уших но схема ползвах от списание Галерия бродерия за съжаление не я пазя...стана много красив ..но моя е ушит с конци ариадна и е доста различен....ще опитам да потърся поне кой брой е списанието и ако го намеря ще пиша..

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от geia7 Виж мнение

    Извинявам се за чуждата снимка,но някой има ли това чудо? geia7@abv.bg
    Поща в ПДФ формат

  4. #4

    Подразбиране

    Благодаря,благодаря,багодаря!!!

  5. #5

    Подразбиране

    Здравейте, дали някой има тези гоблени? Благодаря предварително! gkuzmanova@abv.bg

    къща сред горат&#.jpegscstore~t3004~t5170_1_b.jpg

  6. #6

    Подразбиране гоблени

    Здравейте казвам се Галя!Наскоро намерих руски сайт с безплатни схеми-igolki.net,в който има много красиви гоблени.Извадих си един и отидох до магазина за гоблени за да си го комплектовам.Разговаряйки с продавачката малко ме озадчи,защото ми обясни че цветовото съчетание не било много добро.Та въпросът ми е някой шил ли е гоблен от този сайт и дали цветовете са добре подбрани?Благодаря предварително!

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от карина Виж мнение
    Здравейте казвам се Галя!Наскоро намерих руски сайт с безплатни схеми-igolki.net,в който има много красиви гоблени.Извадих си един и отидох до магазина за гоблени за да си го комплектовам.Разговаряйки с продавачката малко ме озадчи,защото ми обясни че цветовото съчетание не било много добро.Та въпросът ми е някой шил ли е гоблен от този сайт и дали цветовете са добре подбрани?Благодаря предварително!
    Покажете гоблена.http://www.igolka.in.ua/load Тези са добри!

  8. #8

    Подразбиране

    Здравейте!Спешно търся схемата на тeзи два Хаеда.Благодаря предварително! Третата снимка я сложих по грешка и сега не мога да я махна,него не го търся.
    9322a8a582d2t.jpg 11102416068b24d4d91d722ff4[1].jpg
    НАМЕРЕНИ! Сърдечни благодарности на gogo20 и роза!Супер сте момичета!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от sim4o : 10.05.2015 в 16:04.

  9. #9

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sim4o Виж мнение
    Здравейте!Спешно търся схемата на тeзи два Хаеда.Благодаря предварително! Третата снимка я сложих по грешка и сега не мога да я махна,него не го търся.
    9322a8a582d2t.jpg 11102416068b24d4d91d722ff4[1].jpg
    ПОЩА ЗА ПЪРВИЯ

  10. #10

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от --gogo20-- Виж мнение
    ПОЩА ЗА ПЪРВИЯ
    Ако може втория и за мен.Благодаря предварително.

  11. #11

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от карина Виж мнение
    Здравейте казвам се Галя!Наскоро намерих руски сайт с безплатни схеми-igolki.net,в който има много красиви гоблени.Извадих си един и отидох до магазина за гоблени за да си го комплектовам.Разговаряйки с продавачката малко ме озадчи,защото ми обясни че цветовото съчетание не било много добро.Та въпросът ми е някой шил ли е гоблен от този сайт и дали цветовете са добре подбрани?Благодаря предварително!
    В igolki.net са прогони
    е-мейл: cakowa@mail.bg

  12. #12

    Подразбиране

    l.jpg
    Здравейте, търся четлива схема и номерата на конците на това гобленче, може и в РМ.
    Мисля, че е подходящо за зодия Рак. Предварително благодаря!
    Намерих си я, ако някой я иска, но номерата на конците пак ги няма...
    Сега търся това, защото видях, че са серия.2204467vqkr2nrk22cvkzg.jpg

    Моля ви, ако някой ги е шил да ми помогне с номерата на конците!
    Редактирано от ina : 13.05.2015 в 12:51. Причина: намерени - благодаря на мен!!!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •