Страница 2 от 7 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 103

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от verka Виж мнение
    НЯКОЙ СПОДЕЛЯ ЛИ СХЕМИ?
    vera_apost@abv.bg
    Поща за Богинята на съдбата

  2. #2

    Подразбиране

    3899ad802760.jpg Здравейте! Търся схемата на този гоблен, тъй като в комплекта, който си закупих, липсват два реда... Благодаря предварително! email: lovkam_missues@abv.bg

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lenity Виж мнение
    3899ad802760.jpg Здравейте! Търся схемата на този гоблен, тъй като в комплекта, който си закупих, липсват два реда... Благодаря предварително! email: lovkam_missues@abv.bg
    Ако сте си закупили ориганалният комплект,който е Ланарт защо не се обърнете към доставчика ,дистрибутура или който Ви е продал гоблена, за да Ви поправят грешката. Мисля че Ланарт са фирма държаща на имиджа си и не биха допуснали да разпространяват в комплектите си грешни схеми.

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lenity Виж мнение
    3899ad802760.jpg Здравейте! Търся схемата на този гоблен, тъй като в комплекта, който си закупих, липсват два реда... Благодаря предварително! email: lovkam_missues@abv.bg
    Изпратих каквото имам, виж си пощата.

  5. #5

    Подразбиране

    Момичета,от известно време търся схемата на индийската актриса Айшвария Раи ,не мога да повярвам,че никой не я е шил Аз с удоволствие споделям с вас схемите си,не е приятно,когато процесът на споделяне обаче е едностранен Нали затова е създадена тази тема?

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mimosa Виж мнение
    Момичета,от известно време търся схемата на индийската актриса Айшвария Раи ,не мога да повярвам,че никой не я е шил Аз с удоволствие споделям с вас схемите си,не е приятно,когато процесът на споделяне обаче е едностранен Нали затова е създадена тази тема?
    Не е нарочно, миличка, просто много малко останахме в този форум/ повечето избягаха във фейса/ и , явно тези които сме тук я нямаме твоята схемичка. Пробвай нещо друго, че да помогнем.

  7. #7

    Подразбиране

    Дали ще се намери схема на този гоблен....411253-3335b-85304689-m750x740-u7e45c.jpg

  8. #8

    Подразбиране

    Здравейте търся схеми на пейзажи от Венеция. Няма значение производителя. Ако имате моля изпратете на petrana.bozukova@abv.bg

  9. #9

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ПБ Виж мнение
    Здравейте търся схеми на пейзажи от Венеция. Няма значение производителя. Ако имате моля изпратете на petrana.bozukova@abv.bg
    поща за Венеция на Luca S

  10. #10

    Подразбиране "Първа целувка " на Милена стил

    Здравейте,търся само ключ за гоблена "Първа целувка" на Милена стил
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    v_atanasova.133@abv.bg
    http://mamani55.snimka.bg

  11. #11

    Подразбиране

    Здравейте, търся схеми на гоблени на български градове. Много моля, ако на някой му се намират да ги сподели с мен! Благодаря предварително

  12. #12

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от galq_iva Виж мнение
    Здравейте, търся схеми на гоблени на български градове. Много моля, ако на някой му се намират да ги сподели с мен! Благодаря предварително
    Изпращам село Лещен в ПДФ формат

  13. #13

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mimosa Виж мнение
    Изпращам село Лещен в ПДФ формат
    Мноооооого Благодаря!

  14. #14

  15. #15

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от dirota Виж мнение
    Търся схемите и ключа на тези два гоблена.прерийни коне.gifволни коне.gif
    diana_92@abv.bg
    поща за вторият

Страница 2 от 7 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •