Показване на 1 до 12 от 12
  1. #1

    Подразбиране Йерусалимската св. Богородица

    Здравейте. Бих искала да попитам, някой да е шил гоблена Йерусалимската св. Богородица на фирма "Солария". Моля да ми пише. Благодаря.

  2. #2

    Подразбиране

    В момента я бродирам.

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Penka_86 Виж мнение
    В момента я бродирам.
    Здравей Пенка. Много се радвам, че ми отговори. Аз съм го шила през 2011г. и го подарих. Сега реших да го шия отново, като си докупих конци DMC, но един конец ми липсва. Знака на конеца е квадратче на черен фон, бяла буква г. Мисля че е от кофявата гама, но незнам точно. Моля те ако можеш да провериш в някой магазин на кой номер конец DMC отговаря знака. Ако не си се отиентирала в знака, утре ще ти пиша поредния номер от комплектовката на Солария. Много благодаря предварително.
    Поздрави Светла от Видин - nuschi.

  4. #4

  5. #5

    Подразбиране

    Здравей Пенка! От сърце ти благодаря за изпратената легенда. Поздрави Светла от Видин - nuschi.

  6. #6

    Подразбиране

    Може ли да ми изпратите схемата на този гоблен, само че в ПДФ
    Поща v.kostadinova70@gmail.com
    Благодаря предварително

  7. #7

    Подразбиране

    Величка здравей. Много съжалявам, но не разполагам със скенер, за да ти ги пратя. Може би Пенка, която ми прати легендата, да може. Поздрави.

  8. #8

    Подразбиране

    Благодаря, ще изчакам Пенка дано се включи.

  9. #9

    Подразбиране

    Изпратих каквото имам !

  10. #10

    Подразбиране

    Здравей Пенка! Докъде стигна с гоблена Йерусалимската богородица, уши ли го? Аз имам въпрос относно няколко бода, тъй като от пресниманите е изрязан последния ред, а от оригиналната схема ми е прегъната и няколко не се разберат, тъй като първия гоблен го ших и гледах от оригиналната схема. Ако искаш може да се чуем по телефон да уточним тези бодове или да ми ги пратиш схемите, както ти е по-лесно.

  11. #11

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nuschi Виж мнение
    Здравей Пенка! Докъде стигна с гоблена Йерусалимската богородица, уши ли го? Аз имам въпрос относно няколко бода, тъй като от пресниманите е изрязан последния ред, а от оригиналната схема ми е прегъната и няколко не се разберат, тъй като първия гоблен го ших и гледах от оригиналната схема. Ако искаш може да се чуем по телефон да уточним тези бодове или да ми ги пратиш схемите, както ти е по-лесно.
    Здравейте!Дължа Ви много извинения,забравих изобщо за тази тема.
    Йерусалимската Богородица отдавна я завърших.Може да я видите на този адрес:
    http://pipina.gallery.ru/watch?a=bnI0-i09F
    И Вие сигурно вече я направихте.Ако все пак ако имате въпроси,пишете.Ще следя темата.
    Още веднъж ИЗВИНЯВАЙТЕ !Просто забравих за тази тема.

  12. #12

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравей Пенка. Радвам се, че ми писа. Аз вече се снабдих със схемата, не се притеснявай. Величка ми ги прати на пощата. Преполовила съм гоблена и бързам да го довърша, тъй като съм решила да го даря на една черква в Плевенско, на празника на черквата. Дано стане готов, по бавно шия тъй като покрай детето съм заета и покрай работата.
    Чао и поздрави от мен.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •