Страница 14 от 20 ПърваПърва ... 41213141516 ... ПоследенПоследен
Показване на 196 до 210 от 287
  1. #196

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от krasoletka Виж мнение
    Здравейте, малки, големи и още по- големи момичета и момчета!Записах се за срещата с огромно желание/номер 42 в списъка, ако се не лъжа/, но за съжаление няма да мога да участвам на това невероятно събитие и купон!Ако нещо съм създала проблем относно резервациите в хотела- извинявам се на организаторите, ще поема каквото трябва....Весело изкарване!
    Отписах те....

  2. #197

  3. #198

  4. #199

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от fanivarna Виж мнение
    Otpisah se ..
    Предполагам, че това означава да те отпишем......
    Отписах те........

  5. #200

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Дида Виж мнение
    На кого багажчето е почти стегнато???? На меннннннн.......♥♥♥


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  6. #201

    Подразбиране

    Ако видите моето "багажче"..... дрехи няма да нося май, не остана място в колата! Чакам с нетърпение да дойде деня, от София тръгваме в 5,30 часа, да се надяваме до обяд да сме в Шумен! И ще моля организаторките да ОСИГУРЯТ двама яки мъжаги - да помагат с багажа....

    ДО СКОРО!

  7. #202

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Ирка88 Виж мнение
    Ако видите моето "багажче"..... дрехи няма да нося май, не остана място в колата! Чакам с нетърпение да дойде деня, от София тръгваме в 5,30 часа, да се надяваме до обяд да сме в Шумен! И ще моля организаторките да ОСИГУРЯТ двама яки мъжаги - да помагат с багажа....

    ДО СКОРО!
    Ирка, и без дрехи си те обичаме ♥♥♥

  8. #203

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Дида Виж мнение
    Ирка, и без дрехи си те обичаме ♥♥♥
    Аз без дрехи за сега не съм я виждал, но мисля че всички случаи ще я заобичам щом е с този дрес код
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  9. #204

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от flame_froide Виж мнение
    Аз без дрехи за сега не съм я виждал, но мисля че всички случаи ще я заобичам щом е с този дрес код
    Я да видим дали ще можем да осигурим първият як мъжага за багажа на Ирка ??? Колега, официално сте поканен да помагате на нашето момиче за товара, и да си знаете - в куфарите няма дрехи

  10. #205

  11. #206

    Подразбиране

    Направо се почувствах виновна с моите 20цвята поръчка към Ирка и официално ще помагам за разтоварването на багажа, ако няма мъжка сила.

  12. #207

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от did_tag Виж мнение
    Направо се почувствах виновна с моите 20цвята поръчка към Ирка и официално ще помагам за разтоварването на багажа, ако няма мъжка сила.
    А така............Доброволка, значи ♥
    Диде, ние също имаме поръчки към Ирка, така че заедно ще помагаме ♥♥♥

  13. #208

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Дида Виж мнение
    Я да видим дали ще можем да осигурим първият як мъжага за багажа на Ирка ??? Колега, официално сте поканен да помагате на нашето момиче за товара, и да си знаете - в куфарите няма дрехи
    Съжалявам аз ще пристигна СЛЕД нея, защото ние ще тръгнем към 7 часа от сф а те в 5.30, така че с голямо удоволствие ще помогна но след като пристигна. Тя знае че може да разчита на мен
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  14. #209

    Подразбиране

    ....Ние от Варна май ще сме по-рано от всички...ако е рекъл Господ,та...и аз ще помагам,свиркайте!

  15. #210

    Подразбиране

    Реклама:
    Диана, твоите 20 чилета не са проблем, моля те... Данчо, ще изпусне купона, освен ако ние не се забавим по трасето, че Мишел е взела ножица, и ще продава по бензиностанциите Цвайгарт-панами.... Ние сме здрави жени, свикнали с багаж, ще се оправим. Настроението е на MAX, това е важното!


Страница 14 от 20 ПърваПърва ... 41213141516 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •