Страница 17 от 20 ПърваПърва ... 71516171819 ... ПоследенПоследен
Показване на 241 до 255 от 287
  1. #241

    Подразбиране

    И ние се радваме,че сте останали доволни!Благодарим на групите ,които ни изпратиха подаръчета12092436_1086737904698137_744637050_n.jpg,нашата награда за екипен успех е вашето добро настроение и усмивки!

  2. #242

    Подразбиране

    Браво момичета, справихте се блестящо! Много подаръчета, много емоции и най-вече че успяхме пак да се видим на живо и да се повеселим заедно. За всички от орг.групата -

  3. #243

    Подразбиране

    Благодаря за страхотната организация!
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  4. #244

    Подразбиране

    Момичета, благодаря много за радушния прием, добрата организащия и чудесното изживяване! До нови срещи!

  5. #245

    Подразбиране

    Искам да изкажа огромната си благодарност на момичетата организирали това прекрасно събитие!!! Много много ви обичам и много ви благодаря!!!!

  6. #246

    Подразбиране

    Много беше хубаво, момичета!
    Толкова бях щастлива, че видях някои, които не бях виждала отдавна (защото не успях да дойда на миналата среща) и се запознах с още няколко момичета, които познавах само виртуално.
    Отнесох и няколко остри критики, от две съфорумки, които за момент попариха ентусиазма ми. Но до вечерта се съвзех и ще трябва до следващата среща да се поправя и може би пък ще ме похвалят този път Шегичка - те се знаят кои са. Ама аз не се сърдя - прави са...
    На Светлето мога да обещая, че няма да се записвам в конкурси, за да не се ядосва с мен. Ама пък от друга страна съм зодия Близнаци, така че това последното не е 100% сигурно...
    И започвам да се стягам и да шия за следващата среща, за да има какво да донеса за показване. А имам няколко скрити интересни запаса, които не съм виждала досега някой да е показал ушити. Така че, като си свърша ботуша (който можеше да отнесе някоя наградка, ама....) почвам и ще показвам.

  7. #247

    Подразбиране

    Пчелички златни, страхотно беше!
    1 ден вече не стига!

  8. #248

    Подразбиране

    Прекрасна среща! Браво на организаторите! Върнахме се у дома, заредени с много положителни емоции от срещата с приятели! Благодаря ви, момичета!

  9. #249

    Подразбиране

    Благодаря на организаторите за положения труди ,подариха ни незабравими мигове и много емоции.Споделям,че вече изработих маймунката.Пожелавам на всички спорна работа!

  10. #250

    Подразбиране

    О, как се радвам, че успях да дойда!!!!!!! Обичам ви и се гордея с вас!
    Благодаря за перфектната организация, топлите прегръдки и прекрасните часове заедно
    Забелязвате ли как с всяка слвдваща среща, изложбата ста все по- красива? Страхотни сте всики!
    Много, ама много ми е гордо с вас!!!!


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  11. #251

    Подразбиране

    Благодаря на организаторите за чудесната среща! Всичко беше прекрасно! Благодаря!

  12. #252

    Подразбиране

    Скъпи момичета, Благодаря на всички Ви, че ме направихте част от това УНИКАЛНО ПРЕЖИВЯВАНЕ. Бяхте абсолютно ПЕРФЕКТНИ. Обещавам от тук насетне да не пропускам подобно събитие. За мен е чест и удоволствие, че има хора сред вас които мога да нарека свои ДОБРИ ПРИЯТЕЛИ!
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  13. #253

    Подразбиране

    Благодаря на организаторите за прекрасната среща.

  14. #254

    Подразбиране

    Прекрасно............... Благодаря Ви момичета за емоцията, усмивките и абсолютно всичко
    Обещавам да участвам във всички конкурси, дори Светланка да каза, че моделът ми е неподходящ и за робина съм готова........

  15. #255

    Подразбиране

    Реклама:
    Незабравима среща! Първа за мен, но не и последна

Страница 17 от 20 ПърваПърва ... 71516171819 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •