Страница 6 от 7 ПърваПърва ... 4567 ПоследенПоследен
Показване на 76 до 90 от 95

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Здравейте , липсва ми част от схемата на Слънчевия залив на Милена Стил с конци Арианда . Първата , най-долу дясно. Ако се намира на някой ,би ли ми я изпратил на s_la@abv.bg
    Може и цялата .
    Благодаря предварително.

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от s_la Виж мнение
    Здравейте , липсва ми част от схемата на Слънчевия залив на Милена Стил с конци Арианда . Първата , най-долу дясно. Ако се намира на някой ,би ли ми я изпратил на s_la@abv.bg
    Може и цялата .
    Благодаря предварително.
    Ако е оригинален (в смисъл готова комплектовка) може да пишеш на мейла на Милена Стил и те ще ти го пратят

  3. #3

    Подразбиране

    Здравейте1
    Търся този гоблен-пейзаж.
    Благодаря ви предварително
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #4

    Подразбиране

    Здравейте!Преди време търсих една схема.Намерих я.Дойде момента в който стигнах до гоблена.Ходих вчера до копирния център.Схемата не знам какъв формат е,обаче не може да се принтира като хората(размазва се).Пробвахме на А3,А4.Абсурд е да се шие.Ще кача и линка,от където е взето.http://iannad.gallery.ru/watch?a=XAa-iYn8.Много Много ми хареса този ръстомер и ми се иска да го направя за подарък на едно малко момиченце за кръщенето.Ако някой го е шил-ще съм БЛАГОДАРНА да ми прати схема.026296669.jpg
    laguna_s@mail.bg

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от laguna_s Виж мнение
    Здравейте!Преди време търсих една схема.Намерих я.Дойде момента в който стигнах до гоблена.Ходих вчера до копирния център.Схемата не знам какъв формат е,обаче не може да се принтира като хората(размазва се).Пробвахме на А3,А4.Абсурд е да се шие.Ще кача и линка,от където е взето.http://iannad.gallery.ru/watch?a=XAa-iYn8.Много Много ми хареса този ръстомер и ми се иска да го направя за подарък на едно малко момиченце за кръщенето.Ако някой го е шил-ще съм БЛАГОДАРНА да ми прати схема.026296669.jpg
    laguna_s@mail.bg
    Имаш поща.Поне на екран схемата е добра
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  6. #6

    Подразбиране

    Здравейте,мили момичета!Издирвам ето този гоблен, ако някой може да ми помогне.Благодаря!Хубав и слънчев следобяд! mail: pipilina@mail.bg PN-0150001b.jpg

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от pipilina Виж мнение
    Здравейте,мили момичета!Издирвам ето този гоблен, ако някой може да ми помогне.Благодаря!Хубав и слънчев следобяд! mail: pipilina@mail.bg PN-0150001b.jpg
    Поща......

  8. #8

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от juliana231 Виж мнение
    Поща......
    Хиляди благодарности!

  9. #9

    Подразбиране

    thumb_1350-6.jpg - Момичета, търся четлива схема на този гоблен. Предварително благодаря на отзовалите се.

  10. #10

    Подразбиране

    Тайничко се надявам някой да е намерил това чудо.Зная,че е от руски сайт и повече нищо. geia7@abv.bg

  11. #11

    Подразбиране

    Момичета, моля споделете.Може и в РМ

  12. #12

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от juliana231 Виж мнение
    Момичета, моля споделете.Може и в РМ
    Имаш поща
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  13. #13

    Подразбиране

    Може ли морските миниатюри и на inej1949@abv.bg. Очарователни са!

  14. #14

    Подразбиране

    Някой има ли черно-бяла схема на есента на Доме? Ако се намери, моля Ви да я споделите на svetlinka_varna@abv.bg
    Само, че не мога да чета в ПМ
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #15

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от СВЕТЛАНА Виж мнение
    Някой има ли черно-бяла схема на есента на Доме? Ако се намери, моля Ви да я споделите на svetlinka_varna@abv.bg
    Само, че не мога да чета в ПМ
    Изпращам в ПДФ формат,черно/бяла

Страница 6 от 7 ПърваПърва ... 4567 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •