Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 32
  1. #1

    Подразбиране Гоблените на Zafira

    Най-накрая се престраших да си направя тема и да покажа ушити от мен неща. Във форума съм от доста време, но по-скоро чета активно, отколкото да пиша. Е, дойде време и аз да си направя галерия. Започвам постепенно да снимам и показвам, защото повечето дори не са снимани. Приятно разглеждане!

  2. #2

    Подразбиране

    Това са последните рамкирани:
    Редактирано от Zafira : 28.10.2015 в 17:08.

  3. #3

    Подразбиране

    Тези пак са серия. Авторски моделчета на една рускиня. Засега мойте са 4. Планувала съм да направя и още няколко.

  4. #4

  5. #5

    Подразбиране

    Още две. Имат и 3-то другарче. Него ще покажа по-късно.

  6. #6

    Подразбиране

    Още попълнения. Паното със зайците беше участник в 1 от игрите "Авантюра". Орхидеите са подарени на приятели любители на орхидеите. Последните две още не съм решила как да оформя и са без премяна засега.

  7. #7

    Подразбиране

    Тук май трябва да кажа, че много харесвам бродирани книгоразделители и имам доста. Ето и част от тях. А лавандулите си имат лице и гръб.

  8. #8

    Подразбиране

    Много , много красиви неща ! Поздравления

  9. #9

    Подразбиране

    Голяма и хубава колекция. Детската серия е страхотна Много са добри рускините в това, много сполучливи разработки имат.

  10. #10

    Подразбиране

    Благодаря ви, момичета! А за рускините съм съгласна - много са добри.
    Продължавам със следващите непоказани неща...
    Обещаното 3-то цвете в розово-сивата гама, лодки, детелини и чайниче, подарено на приятелка любителка на чая.


  11. #11

    Подразбиране

    Подготвени бродерийки за подложки за чаши и първия ми книгоразделител.


  12. #12

    Подразбиране

    Следва китайската серия - сезончета и орхидея, които бяха първите ми гобленчета по схеми от форума.



  13. #13

    Подразбиране

    Всичко е много хубаво,продължавай все така.

  14. #14

    Подразбиране

    Много цветя и много нежност има в твоята тема. Впечатлена съм от китайските сезони ♥

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    чуднотийки и все топли цветове

Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •