Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234
Показване на 46 до 59 от 59

Тема: Коледа 2015

  1. #46

    Подразбиране

    20151219_130339.jpg Дойде Коледа и при мен,точно на Игнажден!Благодаря сърдечно за красивата картичка,бонбоните с дъх на море и хубавото пожелание от Светла Петрова!

  2. #47

    Подразбиране

    Гале, точно навреме.Дано ти донесе само положителни емоции през новата година тази тематична картичка!
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  3. #48

    Подразбиране

    Васе,хиляди благодарности за приказния подарък от мен и слънцата! Получих разкошна картичка и сладкиши! Весели празници на всички и успешна Новата 2016 Година!Светле, специални благодарности и на теб!
    Редактирано от ralli : 11.01.2016 в 14:52.

  4. #49

    Подразбиране

    Радвам се, че получихте моето послание на Игнажден. Още веднъж бъдете здрави и щастливи. Весели празници на всички Вас.

  5. #50

    Подразбиране

    Много Благодаря на stavrozova за прекрасната картичка която ни зареди с много коледно настроение
    Весели празници момичета и от мен
    20151217_174825[1].jpg20151217_174731[1].jpg

  6. #51

    Подразбиране

    Благодаря Биляна Бончева , за прекрасните пожелания в красивата картичка и изумително вкусните бонбони с лика на белобрадия старец !Радостно и светло да е в душите ви в празничните дни както се чувствам днес!Весели празници на всички ви ,момичета и момчета ! Снимка ще се опитам утре.

  7. #52

    Подразбиране


    Ето картичката на Душкова (малко помощ)
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  8. #53

    Подразбиране

    Благодаря ти Светле, тъкмо пробвах как да вляза в поста си и да прикача снимката , ама не се получава,още ще се уча.Тази е от телефона , та... . Благодаря ,за прекрасното очакване и празнично настроение ,което си създадохме с твоето ръководене на играта !Какво му трябва на човек...Весели празници на всички ви , приятели!Бъдете здрави!

  9. #54

    Подразбиране

    dushkova радвам се че ви е харесал скромния коледен подарък Весели празници на всички

  10. #55

    Подразбиране

    Получила съм пратка,но днес не успях да я взема.Извинявам се на другарчето ми.

  11. #56

    Подразбиране

    Весели празници на всички!

  12. #57

    Подразбиране

    Ето и моя подарък от di_di b картичката е много оригинална ,а пожеланията прекрасни.Шоколадовото изкушение е божествено.Сърдечно благодаря.
    Весели празници на всички.

  13. #58

    Подразбиране

    Момчета, всички си получиха картичка със сърдечни пожелания и шоколадово изкушение!Играта завърши успешно.
    Весела Коледа и щастлива Нова година!
    Бъдете здрави,щастливи и продължавайте да творите красота за радост на себе си и за вашите приятели!
    Весели празници и до нови срещи в някоя от следващите игри!
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  14. #59

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от boneli Виж мнение
    Ето и моя подарък от di_di b картичката е много оригинална ,а пожеланията прекрасни.Шоколадовото изкушение е божествено.Сърдечно благодаря.
    Весели празници на всички.

    Радвам се ,че съм те зарадвала макар,че получи подаръка си последна,но аз исках точно за Коледа да пристигне.
    Весела Коледа и щастлива нова година,Бъдете живи и здрави.

Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •