Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 17
  1. #1

    Подразбиране Нова програма за създаване на гоблени по снимки

    Здравейте,
    Съвсем случайно намерих нова българска програма за създаване на гоблени - www.gobleni.bg/dizajner. Сайтът изисква регистрация, но хората които са го създали са го направили много лесен за употреба. Избира се само големина и системата автоматично прави предложения за няколко минути. Най-готиното е, че можем да си купим комплект, по създадена схема и щеее при нас до няколко работи дни.

  2. #2

    Unhappy

    А вие видяли ли сте ушит гоблен по тази програма.
    Аз се регистрирах, пуснах картинка и получих "супер гоблен", който могат да ми комплектоват срещу скромната сума от 75 лв.
    Мислех, че съм запаметила картинката на новата "разработка", но явно не съм успяла............ Но който ме познава, знае че не лъжа - резултатът беше повече от плачевен. Чиста проба прогон...........

  3. #3

    Подразбиране

    Дианче , тази фирма не бе ли в Шумен и имаха щанд-комплекти гоблени за продан с правени май с тази програма , но не видях някой да си купи нещо-раздаваха май и талони промоция на участниците

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от zhak Виж мнение
    Дианче , тази фирма не бе ли в Шумен и имаха щанд-комплекти гоблени за продан с правени май с тази програма , но не видях някой да си купи нещо-раздаваха май и талони промоция на участниците
    Да

  5. #5

    Подразбиране

    Здравей Диана,
    Леко съм разочарована от реакцията ти. Просто исках да споделя опита си с тази фирма, все пак е българска. Аз си поръчах един от готовите им комплекти преди 2 месеца, обадиха се до няколко часа след поръчката, човекът беше супер учтив и на другия ден готовия комплект беше при мен. Дадоха ми 20% отстъпка, ако им пратя снимка с готовия ми гоблен и даже го качиха във фейсбук страницата им - https://www.facebook.com/goblenibgpa...type=3&theater. Много съм доволна и си поръчах друг по мой дизайн с дизайнера им. Новият излезе 60 лв - целия комплект, всички останали фирми, на чиито сайтове съм гледала ми искаха около 100 лева само за диаграмата :/. Сега чакам да дойде новия гоблен и като го ушия ще го кача тук. Не знам каква картинка си пробвала да качиш, бих се радвала, ако е споделиш с нас . Хората даже са си направили галерия с дизайни от потребители - http://www.gobleni.bg/galeriq-syzdadeni-gobleni. За жалост моят още чака удобрение .

  6. #6

    Подразбиране

    В реакцията ми няма нищо разочароващо. Аз също споделям опита си и истината е, че за мен това са си прогони. Видях ги и на живо в Шумен - не бях очарована. А този модел май е единственият им ушит и според моят вкус и разбиране е отчайващ като резултат. А такива сайтове за минаване на картинка през програма има много, само където не са на български, което няма значение. Нищо ново под слънцето............ Успех с вторият модел, дано е по-добър от предишния.......
    Искрено го пожелавам

  7. #7

    Подразбиране

    Здравей Диана,
    Не знаех, че има други чуждестранни или български сайтове, които да предлагат такава услуга . Може ли да те помоля да ми ги изпратиш? Бих се радвала да видя и ушити гоблени по тях разбира се .

  8. #8

    Подразбиране

    Какво толкова им се впечатлявате...Не е ли по-добре да си вземете дизайн от проверена марка и резултатът няма да е така недобър като горе показания. Успех в търсенето.

  9. #9

    Подразбиране

    Е всеки е започнал от някъде. Защо да не си направя гоблен, който няма никой друг? За мен това е удоволствието да направя нещо различно и уникално . Всеки си има предпочитания, аз се радвам, че намерих нещо по-различно, а и качеството и цената ми допадат.

  10. #10

    Подразбиране

    Здравейте,

    Програмата за гоблени, която предлага тази фирма е много успешна. Мисля, че всеки трябва да дадеш шанс на нещо,ново, различно и уникално и да го пробва!!! Гоблените са едно към едно с картинката. Цветовете съвпадат с невероятна точност.
    Препоръчвам силно!

  11. #11

    Подразбиране

    Може ли да ни покажете нещо ушито?
    На ЛС, без прикачена картинка не отговарям
    dianita_12345@abv.bg

  12. #12

    Подразбиране

    Здравейте,
    Виждам, че има все пак интерес към темата. Почти съм завършила гобленът, за който говорих в началото на темата. Трябва да запълня част от дупките, които останаха за накрая да го изпера и да дам да му направят рамка. Когато стане това обещавам да му направя снимки и да ги сложа тук.

    П.С. Гобленът поне на мен ми хареса как стана. Ако искате мога да покажа оригиналната снимка и предложението, което създаде сайтът им, за да сравните резултатите?

  13. #13

    Подразбиране

    Здравейте,
    Както обещах завършения гоблен без рамка. Казаха ми, че поне 2,3 дни ще се прави рамката. За по-лесно съм прикачила и снимка тук.
    goblen.jpg
    Редактирано от petiako : 12.01.2016 в 15:12.

  14. #14

    Подразбиране

    Днес направиха рамката и реших да кача снимка и с нея.
    korab.jpg

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Съжалявам,но на мен лично не ми харесва резултата.Между платната и кораба има нещо-ама какво не е ясно.В задната част кораб,небе,платна и пр. се сливат...Кофти схема...Ако може да качите оригиналната снимка ще е хубаво,за да видим колко общо има с това
    Силните владеят хаоса
    tsury23@yahoo.com

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •