Показване на 1 до 7 от 7
  1. #1

    Подразбиране Премахване на вода

    Здравейте момичета, дайте ми съвет как да премахна насъбрала се в организма ми вода. Имам сърдечна недостатъчност и събирам вода. Преди лесно се премахваше с фурантрил, но вече нищо не ми действа. Пия и трифаз, но коремът ми е така подут, че въобще не спада, освен това тежи много и не мога да се изправям и стоя права. Това е и причината да не мога да отида до болница, защото не мога да сляза до линейката, а съм и пълна и няма кой да ме пренесе. Предните три месеца лежах в болница, но водата от корема не се отцеди. Знам, ченякои от вас имат майки и бащи със същото заболяване. Нека споделят нещо, което би могло да помогне. От една седмица ям само плодове и пак не спада.

    Даже и да ви изядат, пак имате два изхода.

  2. #2

    Подразбиране

    Пробвай да пиеш алое вера,аз получих хидроцефалия след операция на главата това е проблем от задържане на вода ,която притиска мозъка и повишава кръвното налягане,освен лекарствата няколко месеца пих алое вера и сега съм на минимални дози лекарства.Събирам и билкови рецепти и имам една рецепта на проф.Чирков с билката върбинка,мога да ти я дам.

  3. #3

    Подразбиране

    Моля те, напиши ми рецептата на ЛС.

    Даже и да ви изядат, пак имате два изхода.

  4. #4

    Подразбиране

    Все по-зле съм. С огромни усилия и много приятели се добрах до болницата но няма лекар,който да се съгласи да ми направи пункция. Става дума за лекар в Сливен, който да може да прави пункция при задържане на вода. Спешно търся такъв лекар!
    Редактирано от wylchin : 28.12.2015 в 14:55.

    Даже и да ви изядат, пак имате два изхода.

  5. #5

    Подразбиране

    Има много натурални диети с плодове в интернет, които помагат за отводняване! Аз вече 4 години закусвам само с плодове и освен , че кожата ми е по- добре, определено се отървах от задържането на вода, което преди това много ме мъчеше.

  6. #6

    Подразбиране

    Дамата почина....Така и не намериха лек да и помогнат.....Мир на душата и

  7. #7

    Подразбиране

    Реклама:
    Съжалявам, мир на душата ѝ..

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •