Показване на 1 до 6 от 6

Тема: molq za pomosht

  1. #1

    Подразбиране molq za pomosht

    Mili dami, moje li da mi pratite nomerata na konci dmc, za goblen kovachnicata. izvinete che pisha s latinica I blagodarq

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Evgeniya Atanasova Виж мнение
    Mili dami, moje li da mi pratite nomerata na konci dmc, za goblen kovachnicata. izvinete che pisha s latinica I blagodarq
    Здравейте. Има тема за търсене на схеми и ключета.
    Лека вечер

  3. #3

    Подразбиране

    Ако все още не си открила схемата, имам схема и ключ на Ковачницата на Милена стил.Ако ги искаш пиши на лични съобщения.
    Приятен ден!

  4. #4

    Подразбиране

    Здравейтее.. търся една схема на ето този 1fb9625e5d64.jpg

  5. #5

    Подразбиране

    [QUOTE=Radito60;544690]Здравейтее.. търся една схема на ето този 1fb9625e5d64.jpg[/QUOTE radostina_ivanova_@mail.bg

  6. #6

    Подразбиране

    Реклама:
    https://milenastyle.com/index.php?id...duct&id_lang=2

    Здравейте! Надявам се да можете да ми помогнете. Преди години ми подариха гоблен на Свети Георги. Сега, след много време ми се отвори възможност да го довърша и установих, че съм загубила едното пакетче конци. Символът, на който отговаря в схемата, която имам са две хоризонтални успоредни черти. С него се бродират ъглите на кулата. Бихте ли могли да ми кажете номера на който отговаря този цвят, за да мога да завърша работата си. Конците са DMC. Изпращам линк на иконата, т.като не е единственият вариант на Св. Георги. Благодаря Ви! За контакт snezhanag@abv.bg

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •