Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 44
  1. #16

  2. #17

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Светла Петрова Виж мнение
    За мен не е.
    Ако се съберат хора, за които това не е проблем и аз ще се включа, тъй като виждам по бройката че май ще има 2 въртележки
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  3. #18

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от flame_froide Виж мнение
    Здравейте на всички и аз искам да се включа, но искам да знам проблем ли е ако е на черна панама?
    И за мен не е..............

  4. #19

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от flame_froide Виж мнение
    Здравейте на всички и аз искам да се включа, но искам да знам проблем ли е ако е на черна панама?
    за мен също не е проблем...

  5. #20

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от flame_froide Виж мнение
    Здравейте на всички и аз искам да се включа, но искам да знам проблем ли е ако е на черна панама?

    Аз никога не съм шила на черна панама, но и за мен не е проблем :-) (ако за вас не е проблем, че нямам опит)

  6. #21

  7. #22

    Подразбиране

    Черна, синя.. няма значение :-) ще включим лед осветлението

  8. #23

    Подразбиране

    За мен обаче тъмната основа е голям проблем. Явно не ми е писано да участвам

  9. #24

    Подразбиране

    Чудих се чудих нооо и аз мисля да се ръгна пък каквото ще да става....ще се моля Даката да не ми е в групата

    п.п. Светле може ли да обявиш дали ще ни делиш на два отбора - да знам какъв модел да подготвям

  10. #25

    Подразбиране

    Като, гледам броя на записаните ще са два отбора.Мисля да приключим записването до 14 участника общо, че иначе ще се проточи много във времето.
    Unknown_lady , ако не е на черна панама да те броя ли за участник?
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  11. #26

    Подразбиране

    Недей за сега, ще се обадя, ако реша, има още време. Аз на тъмен фон нищо не виждам, както и на каунт повече от 22, та затова го мисля.

  12. #27

    Подразбиране

    От кога чакам робина и за малко да го пропусна. Записвам се. И за мен не е проблем черната панама.

  13. #28

    Подразбиране

    Да попитам една седмица след приключване на записването ще бъде ли достатъчна да си подготвите материалите т.е първия кръг да стартира на 08.02.2016.
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  14. #29

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Аз имам проблем с лаптопа - моделът ми е там ....Схемата е в ПМ ...надявам се този уикенд да ми го оправят....

Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •