Показване на 1 до 15 от 183

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Преди малко повече от седмица завърших гоблена на Lanarte - първият ми гоблен на ленена неразграфена панама:
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    cruzeiro@abv.bg

    Всичко е наред...

  2. #2

    Подразбиране

    И преди този подарък да замине по предназначение нека да ви го покажа рамкиран
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    cruzeiro@abv.bg

    Всичко е наред...

  3. #3

    Подразбиране

    И след като всеки нов комплект идва с нова игла...трябваше да си направя игленик
    Самият игленик ми е подарък и въпреки че е от серията Сотвори сама на Риолис на финалната права имах нужда от още един чифт ръце
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    cruzeiro@abv.bg

    Всичко е наред...

  4. #4

    Подразбиране

    Напред към новата задачка - отново на Риолис...и отново с вълнени конци Добре, че гобленчето е малко, че леко почвам да ги мразя тези конци
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    cruzeiro@abv.bg

    Всичко е наред...

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Lora Kamenova Виж мнение
    Напред към новата задачка - отново на Риолис...и отново с вълнени конци Добре, че гобленчето е малко, че леко почвам да ги мразя тези конци
    Смело напред към новата задачка с новия игленик,вече украсен....хубаво е да виждаме нови моделчета,благодаря!

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  6. #6

    Подразбиране

    Поздравления!Харесват ми.За около две години сте минали през гобленов бод,кръстат бод ,вълнени конци-като за начинаещ е супер.Продължавайте все така .

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Lora Kamenova Виж мнение
    Напред към новата задачка - отново на Риолис...и отново с вълнени конци Добре, че гобленчето е малко, че леко почвам да ги мразя тези конци
    Впечатлена съм от тези цветенца. Успех!!!!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •