Страница 9 от 13 ПърваПърва ... 7891011 ... ПоследенПоследен
Показване на 121 до 135 от 183
  1. #121

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Дида Виж мнение
    Чудесно, Лорче! А как го шиеш - еднакво ли ти се получава отпред и отзад? При мен - не.
    Оказа се, че много ме напряга старанието и гърба да е същия, така че накрая гледах предната част да е ок, пък задната - както дойде
    cruzeiro@abv.bg

    Всичко е наред...

  2. #122

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Lora Kamenova Виж мнение
    Оказа се, че много ме напряга старанието и гърба да е същия, така че накрая гледах предната част да е ок, пък задната - както дойде
    И при мен е така... Беше ми интересно дали ти е ок огледално да го шиеш. Рускините огледално го шият, дори видео-уроци бях намерила из нета, но така и не го усвоих.

  3. #123

    Подразбиране

    Много е хубав, поздравления
    v_g_g@mail.bg

  4. #124

    Подразбиране

    Много е красива птицата блекуърк...отдавна и аз искам да се пробвам,но схемите в Нет-а са нечетливи...Като намеря хубава,ще се захвана!И птиците на тъмен фон са оригинални...обичам нещо ново,поздравления!

  5. #125

    Подразбиране

    Един гном, впоследствие оформен като калъф за телефон
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    cruzeiro@abv.bg

    Всичко е наред...

  6. #126

    Lightbulb

    Коледни топки за колежките
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    cruzeiro@abv.bg

    Всичко е наред...

  7. #127

    Подразбиране

    Бродериите за другарчето от коледната игра
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    cruzeiro@abv.bg

    Всичко е наред...

  8. #128

    Подразбиране

    Бродерии, допълващи буркана за меденки, който избрах за размяната на подаръци в службата тази година
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    cruzeiro@abv.bg

    Всичко е наред...

  9. #129

    Подразбиране

    Лоа, та ти си направила толкова много красиви неща ♥ Всичко е страхотно , а топката ще я вида на живо и ще я пипна ♥ Картичката ти била с впечатляваща бродария, Маги е очарована ♥ Весели празници, мила ♥

  10. #130

    Подразбиране

    Лора, прекрасни неща си направила, много се радвам, че част от тях ще красят моят дом!

  11. #131

    Подразбиране

    Благодаря ви Тази година дилемата беше дали да шия или да решавам задачи за изпити и първото определено беше по-приятно
    cruzeiro@abv.bg

    Всичко е наред...

  12. #132

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Lora Kamenova Виж мнение
    Благодаря ви Тази година дилемата беше дали да шия или да решавам задачи за изпити и първото определено беше по-приятно
    Наистина ти е било по-приятно първото.....Производителността ти е голяма, но да не забравяме и изпитите - пожелавам ти успех♥ Весели празници!

  13. #133

    Подразбиране

    Днес получих празнична изненада! Имам страхотно слонче и картичка с мили пожелания
    Освен това се оказа, че слончето е голям приключенец:
    - първо ме е чакало в еконт през цялото време докато се върна в София;
    - освен това е било принудено да ме чака в грешен офис - за еконт офиси Силвър център и Стамболийски са едно и също (за късмет грешния офис е точно до работа)
    - и днес даже изкара почти цял работен ден на бюрото с мен
    Благодаря на Маги Ставрозова за чудесната изненада! Жестът наистина ме трогна!
    Пожелавам ти през Новата година да ти се случват само прекрасни неща
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    cruzeiro@abv.bg

    Всичко е наред...

  14. #134

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Lora Kamenova Виж мнение
    Днес получих празнична изненада! Имам страхотно слонче и картичка с мили пожелания
    Освен това се оказа, че слончето е голям приключенец:
    - първо ме е чакало в еконт през цялото време докато се върна в София;
    - освен това е било принудено да ме чака в грешен офис - за еконт офиси Силвър център и Стамболийски са едно и също (за късмет грешния офис е точно до работа)
    - и днес даже изкара почти цял работен ден на бюрото с мен
    Благодаря на Маги Ставрозова за чудесната изненада! Жестът наистина ме трогна!
    Пожелавам ти през Новата година да ти се случват само прекрасни неща

  15. #135

    Lightbulb

    Реклама:
    "Песента на океана" на Милена Стил. Имам много забележки към разработката (особено към женския образ), но тематиката някак носи голямо очарование - предполагам защото ми напомня на един от любимите ми разкази на Йовков - "Песента на Солвейг"
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    cruzeiro@abv.bg

    Всичко е наред...

Страница 9 от 13 ПърваПърва ... 7891011 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •