Показване на 1 до 15 от 206

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Момичета имам още един въпрос трябва ли да разчертая панамата? Конците са на органайзер така че няма какво да им се прави. Извинявайте но за първи път участвам и искам да съм коректен към останалите участници
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от flame_froide Виж мнение
    Момичета имам още един въпрос трябва ли да разчертая панамата? Конците са на органайзер така че няма какво да им се прави. Извинявайте но за първи път участвам и искам да съм коректен към останалите участници
    Желателно е да разграфиш, за да не стане някакво разместване, тъй като бродирането на отделните елементи не е последователно.Не знам дали ме разбра, но то и пример Аз шия първи номер, но след мен трябва да се бродира шест.Голямо броене трябва да падне
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  3. #3

    Подразбиране

    РАЗБРАХ НАПЪЛНО, ОК утре ще се заема
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •