Показване на 1 до 15 от 206

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Имам няколко въпроса които ме притесняват
    1.Видях че има еднакви знаци за различни цветове- трябва ли да снимам цветна схема
    2.Дака твоя модел е точно по средата разделен на 4- за теб проблем ли е
    3.Проблем ли ще ви е да си получавате пратките през пощите-работя там и ми е по удобно за пращане

  2. #2

    Подразбиране

    На мен не ми е проблем да получавам пратки по пощата.
    Ако качиш схемите тук(пропуснала си четвърта страница, където е моят коктейл ), аз ще си видя знаците и цветовете и ще се ориентирам, нямам нужда от цветна схема.
    Редактирано от bilqna_bon4eva : 02.02.2016 в 13:30.

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lilipi1970 Виж мнение
    Имам няколко въпроса които ме притесняват
    1.Видях че има еднакви знаци за различни цветове- трябва ли да снимам цветна схема
    2.Дака твоя модел е точно по средата разделен на 4- за теб проблем ли е
    3.Проблем ли ще ви е да си получавате пратките през пощите-работя там и ми е по удобно за пращане
    За мен не е проблем, с. Нови хан, п.к.2110, общ. Елин Пелин, кв. Милковица, бл. 12, ап.15. Данчо Даналев
    Лили я сега като за по-глупавите какво ми е разделено по средата точно на 4, че хич не схванах защо ще да ми е проблем
    И аз ако схемите ги има тук нямам нужда да ги получавам цветни копирани ще си работя от PC.
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •