Страница 11 от 14 ПърваПърва ... 910111213 ... ПоследенПоследен
Показване на 151 до 165 от 206

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Ей, хора! Много сте бързи

    Аз напредвам бавно... но ще се кандидатирам за най-мотлив участник във въртележката

    Две мидички съм ушила, но пък са много хубави

  2. #2

    Подразбиране

    За Биляна


    Изложих се малко с френските възли, но два дни ги отлагах, а напредък в резултата - никакъв. Ако някой се заеме да ги повтори ще бъде чудесно.

  3. #3

    Подразбиране

    Много благодаря, Супер е

  4. #4

    Подразбиране

    Светле само информативно, изчерпала си си квотата за лични съобщения и не може да ти се пише, трябва да поизтриеш малко, за да може да получаваш, поне такова съобщение ми дава като се опитвам да ти пиша. Иначе съм ти пуснал робина днес защото отново съм в командировка понеделник и вторник. Приятно шиене
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  5. #5

    Подразбиране


    Данчо,това е за теб,а ето и целия снимките са малко мъгливи, за което се извинявам

  6. #6

    Подразбиране

    Данчо,това е за теб,а ето и целия снимките са малко мъгливи, за което се извинявам[/QUOTE]

    Ейййй много красиво се получава ще ми бъде страхотен спомен от вас момичета. БЛАГОДАРЯ ВИ!
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  7. #7

    Подразбиране

    И аз го пуснах вчера че после съм почивка.

  8. #8

    Подразбиране

    Получих от Лили и пратих към Данчо :-)

  9. #9

    Подразбиране

    Маги, днес изпратих, а като се прибрах ме очакваше пратка

  10. #10

    Подразбиране

    Данчо, получих
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  11. #11

    Подразбиране

    И аз изпратих днес

  12. #12

  13. #13

    Подразбиране

    Аз също мисля, че съм получил имам смс от еконт, но бях в командировка и ще го взема утре. Приятно шиене на всички
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  14. #14

    Подразбиране

    Аз получих

  15. #15

    Подразбиране

    Аз съм готова с моите две мъфинчета и покривката взе да се пълни :-) CAM00404.jpgCAM00401.jpgCAM00403.jpg

Страница 11 от 14 ПърваПърва ... 910111213 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •