Страница 12 от 14 ПърваПърва ... 21011121314 ПоследенПоследен
Показване на 166 до 180 от 206
  1. #166

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от bilqna_bon4eva Виж мнение
    Аз съм готова с моите две мъфинчета и покривката взе да се пълни :-) Прикачен файл 180531Прикачен файл 180532Прикачен файл 180533
    Чудничка ми е покривката!
    Биляна, ако те притеснява времето за изпращане (знам причината), може да изпратиш по-рано,независимо от графика, по изключение
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  2. #167

    Подразбиране

    ето и от мен вече си мислех че ще съм последен но ....
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  3. #168

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Светла Петрова Виж мнение
    Биляна, ако те притеснява времето за изпращане (знам причината), може да изпратиш по-рано,независимо от графика, по изключение
    И аз се извинявам но на 28 излизаме във ваканция до 11.05 затова ще изпратя на 28.04 към Светлето съжалявам, но ще съм в дълбоката провинция в едно село в което няма вариант за пращане
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  4. #169

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от flame_froide Виж мнение
    И аз се извинявам но на 28 излизаме във ваканция до 11.05 затова ще изпратя на 28.04 към Светлето съжалявам, но ще съм в дълбоката провинция в едно село в което няма вариант за пращане
    Данчо, 29.04 не е работен ден и не знам дали Еконт ще работи , ако можеш пращай
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  5. #170

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Светла Петрова Виж мнение
    Данчо, 29.04 не е работен ден и не знам дали Еконт ще работи , ако можеш пращай
    OK пускам днес тогава. А като наближи датата за пращане ще пусна на Биляна на лични един адрес на който да ми прати на мен, иначе се прибирам в сф чак на 11.05 и преди това нямам вариант да го взема в сф, но ще се опитам в друг офис на еконт евентуално да прескоча в съседен град където ще бъда
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  6. #171

    Подразбиране

    Светле, благодаря за предложението. По принцип съм ангажирала мъжа ми да го изпрати на точната дата, но ако Данчо няма нищо против мога още днес да го изпратя :-)

  7. #172

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от bilqna_bon4eva Виж мнение
    Светле, благодаря за предложението. По принцип съм ангажирала мъжа ми да го изпрати на точната дата, но ако Данчо няма нищо против мога още днес да го изпратя :-)
    О Биляна ако си готова, ще ме улесниш много и мен ако го пуснеш преди 28. Съжалявам, но е ваканция при нас и ще пътувам за провинцията. Ако не си готова аз нямам проблем да го получа по-късно или да видим как да го направим на фиксираната дата.
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  8. #173

    Подразбиране

    Готова съм, пращам го днес :-)

  9. #174

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от bilqna_bon4eva Виж мнение
    Готова съм, пращам го днес :-)
    Благодаря аза също пратих към Светлето
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  10. #175

    Подразбиране

    Получих
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  11. #176

  12. #177

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от flame_froide Виж мнение
    ето и от мен вече си мислех че ще съм последен но ....
    Много благодаря

    Пак аз съм последна

  13. #178

    Подразбиране

    Мишелче, имаш време.Аз ще съм след теб
    Данчо получих!
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  14. #179

  15. #180

    Подразбиране

    Реклама:
    Какви са ми хубави джинджъчетете,Светле благодаря!

Страница 12 от 14 ПърваПърва ... 21011121314 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •