Страница 14 от 14 ПърваПърва ... 4121314
Показване на 196 до 206 от 206
  1. #196

  2. #197

  3. #198

  4. #199

    Подразбиране


    За Мишелчето
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  5. #200

    Подразбиране

    Светле

    Моето робинче финишира, а аз още се мотая с бонбоните на Маги! Благодаря на всички Ви!

  6. #201

    Подразбиране

    Пуснах към Данчо, съжалявам но съм останала с впечатление, че датата за изпращане е 25.05. (готова съм от 17.05., но не ми остава време да вляза да кача снимките)CAM00460.jpgCAM00463.jpgCAM00465.jpg

  7. #202

    Подразбиране

    Много ви благодаря за шанса да бродирам с вас, беше огромно удоволствие :-)

  8. #203

    Подразбиране

    Няма нищо станало е прекрасно, остава моята част и ще покажа рамкирано след това. За мен също беше удоволствие с нетърпение чакам следващият робин и съм отново вътре
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  9. #204

    Подразбиране

    Благодаря на всички за участието в играта.Надявам се, че на всички е доставила удоволствие.А сега ги завършвайте и да ги видим готови във Видин.
    До нови срещи в следващата!
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  10. #205

    Подразбиране

    робинчето ми е готово,благодаря на всички за отделеното време

  11. #206

    Подразбиране

    Реклама:
    Готов да бъде закачен на мястото си Благодаря ви за страхотният спомен момичета. За мен беше удоволствие да участвам в тази въртележка
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

Страница 14 от 14 ПърваПърва ... 4121314

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •