Страница 2 от 14 ПърваПърва 123412 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 206
  1. #16

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от bilqna_bon4eva Виж мнение
    Ето го и моя робин. Понеже ми се струва голям всеки да си избере каквото иска, като аз ще шия целия контур. Прикачен файл 180099
    Мидичките в горния ляв ъгъл са за мен

  2. #17

    Подразбиране

    За мен водното конче
    и от Мишел - 2
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  3. #18

    Подразбиране

    [QUOTE=bilqna_bon4eva;540917]Ето го и моя робин. Понеже ми се струва голям всеки да си избере каквото иска, като аз ще шия целия контур. Прикачен файл 180099

    1. Michelle - мидичките в горния ляв ъгъл[/за QUOTE]за мен ръпаните долу. В средата

  4. #19

    Подразбиране

    Айде и малко огнена водичка от мен
    http://lil70.snimka.bg/tapestries/ko...8.36544567.big
    Каквото остане ще си пия пардон шия аз


    Имоя избор
    Светла 4и 7
    Мишето-4 само да питам фон шие ли се
    Старозова-чашата горе дясно
    Биляна-руля по средата

  5. #20

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lilipi1970 Виж мнение
    Айде и малко огнена водичка от мен
    http://lil70.snimka.bg/tapestries/ko...8.36544567.big
    Каквото остане ще си пия пардон шия аз


    Имоя избор
    Светла 4и 7
    Мишето-4 само да питам фон шие ли се
    Старозова-чашата горе дясно
    Биляна-руля по средата
    Лили фона се шие, но не е страшен

    За мен едно дайкири от коктейлчетата

  6. #21

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от bilqna_bon4eva Виж мнение
    Ето го и моя робин. Понеже ми се струва голям всеки да си избере каквото иска, като аз ще шия целия контур. Прикачен файл 180099

    1. Michelle - мидичките в горния ляв ъгъл
    Айде за мен РУЛЯЯЯЯЯ. След малко пускам и моя
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  7. #22

    Подразбиране

    Такаааа, скъпи мацки, реших да не ви мъча с моята идея в черно и затова взех едно шукаритетно моделче. Ето го избирайте:

    Бих искал да ви помоля когато направите нещата които сте си избрали, всяка от вас да си избродира ника, като оставям на вас да изберете дали да е в контур или да е с бродерия, с какъв конец да е (може и да не е от комплекта) и къде да го сложи. Искам да имам спомен от кой ми е този Робин

    За Светлето мотив 1
    За Ставразова мотив 2
    За Мишел мотив 3
    За Лили мотив 4
    За Биляна мотив 6
    и за моя милост остава 5-чката РЕШЕНО
    Редактирано от flame_froide : 02.02.2016 в 11:02. Причина: доплване на разпределянето
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  8. #23

    Подразбиране

    От Лили - едно уиски, моля
    а от Данчо - 1
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  9. #24

    Подразбиране

    Данчо за мен 2
    Лили-пина колада

  10. #25

    Подразбиране

    От Лили за мен Блъди мерито моля
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  11. #26

    Подразбиране

    Имам въпрос всеки изпраща за собствена сметка нали така?
    Редактирано от flame_froide : 30.03.2017 в 23:42.
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  12. #27

    Подразбиране

    Данчо ти само на Светла ще пращаш, а ще получаваш от bilqna_bon4eva,виж най-горе графика

  13. #28

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от stavrozova Виж мнение
    Данчо ти само на Светла ще пращаш, а ще получаваш от bilqna_bon4eva,виж най-горе графика
    Да ДА видях това но понеже Светлето ми иска, за да спестя на Биляна и тя да ми иска затова го написах. Освен това така ще ми имате координатите за по принцип и при нужда
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  14. #29

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Момичета имам още един въпрос трябва ли да разчертая панамата? Конците са на органайзер така че няма какво да им се прави. Извинявайте но за първи път участвам и искам да съм коректен към останалите участници
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

Страница 2 от 14 ПърваПърва 123412 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •