Страница 3 от 14 ПърваПърва 1234513 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 206
  1. #31

    Подразбиране

    Аз шия без да разрафявам затова съм без претенции.

    Ей, много съм доволна от моделчетата, които ще шия

  2. #32

    Подразбиране

    И аз шия без да разграфявам, но който почва първи може би ще му е по лесно да си позиционира картинката ако е разграфено? И да бъдете снизходителни към нас начинаещите
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  3. #33

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от flame_froide Виж мнение
    Момичета имам още един въпрос трябва ли да разчертая панамата? Конците са на органайзер така че няма какво да им се прави. Извинявайте но за първи път участвам и искам да съм коректен към останалите участници
    Желателно е да разграфиш, за да не стане някакво разместване, тъй като бродирането на отделните елементи не е последователно.Не знам дали ме разбра, но то и пример Аз шия първи номер, но след мен трябва да се бродира шест.Голямо броене трябва да падне
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  4. #34

    Подразбиране

    РАЗБРАХ НАПЪЛНО, ОК утре ще се заема
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  5. #35

    Подразбиране

    Аз също шия без да разграфявам, но този път разграфих това, което ще се шие от вас, а това, което ще шия аз остане неразграфено

  6. #36

    Подразбиране

    Тъй като да въртиш руля си е доста уморително го отстъпвам на Даката пък аз ще си почина на столчетата горе по средата в робина на Биляна

    Дака от твоя си избрах ножиците демек №4

  7. #37

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lilipi1970 Виж мнение
    Тъй като да въртиш руля си е доста уморително го отстъпвам на Даката пък аз ще си почина на столчетата горе по средата в робина на Биляна

    Дака от твоя си избрах ножиците демек №4
    Леле Лили извинявай ако съм ти взел мотива, ама уж много гледах гледах и кво съм гледал ушите си. Ама имам гнойна ангина и ми е простеноооооо Мерси за рулА значи, давам ти ги ножиците с апломб
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  8. #38

    Подразбиране

    И аз си избрах от последните:
    1. lilipi 1970 - Мартинито
    2. flame_froide - номер 6

    lilipi1970 понеже видях че ти ще ми изпращаш, ако мислиш да ми изпрашащ чрез куриер - моля да ми пратиш до офиса на Еконт в гр. Бургас, кв. Сарафаво, за да ти излезе по-изгодно, а и за да не ме издирват (той е точно до нас и ми е много удобен).

  9. #39

    Подразбиране

    Имам няколко въпроса които ме притесняват
    1.Видях че има еднакви знаци за различни цветове- трябва ли да снимам цветна схема
    2.Дака твоя модел е точно по средата разделен на 4- за теб проблем ли е
    3.Проблем ли ще ви е да си получавате пратките през пощите-работя там и ми е по удобно за пращане

  10. #40

    Подразбиране

    На мен не ми е проблем да получавам пратки по пощата.
    Ако качиш схемите тук(пропуснала си четвърта страница, където е моят коктейл ), аз ще си видя знаците и цветовете и ще се ориентирам, нямам нужда от цветна схема.
    Редактирано от bilqna_bon4eva : 02.02.2016 в 14:30.

  11. #41

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lilipi1970 Виж мнение
    Имам няколко въпроса които ме притесняват
    1.Видях че има еднакви знаци за различни цветове- трябва ли да снимам цветна схема
    2.Дака твоя модел е точно по средата разделен на 4- за теб проблем ли е
    3.Проблем ли ще ви е да си получавате пратките през пощите-работя там и ми е по удобно за пращане
    За мен не е проблем, с. Нови хан, п.к.2110, общ. Елин Пелин, кв. Милковица, бл. 12, ап.15. Данчо Даналев
    Лили я сега като за по-глупавите какво ми е разделено по средата точно на 4, че хич не схванах защо ще да ми е проблем
    И аз ако схемите ги има тук нямам нужда да ги получавам цветни копирани ще си работя от PC.
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  12. #42

    Подразбиране

    Така и панамата е готова, моята схема ще върви заедно с панамата, така че съм напълно готов да започваме
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  13. #43

    Подразбиране

    И моята схема върви заедно с всичко друго необходимо: конци (на органайзер), панама (разграфена), 2 игли (различни големини), 2 вдивачки и маркер за отбелязване на ушитото.
    И аз съм готова и затова да попитам: Кога трябва да изпратя комплектовката на 08.02. или по-рано?

  14. #44

    Подразбиране

    На 8е изпращането, аз също ще имам схема. От игли мисля, че няма да има нужда.

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    И на мен ми се струва че маркери и игли не е необходимо да разменяме. Можете спокойно да драскате по моите схеми пращам ви копие оригинала си го пазя винаги
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

Страница 3 от 14 ПърваПърва 1234513 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •