Страница 3 от 7 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 110

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Здравейте момичета!

    Търся ключ за Св. Петър на Солария големия вариант. Имам схемата от майка ми, но нещо не се справям с нейните бележки и съм много объркана.
    Ако някой може да ми помогне - ще съм много благодарна!!!

    svetla_pandreeva@abv.bg

    НАМЕРЕН!! Много благодаря за бързия отговор!!!
    Редактирано от Svetla : 11.02.2016 в 12:00.

  2. #2

    Подразбиране

    Привет на всички!
    Преди време видях някъде (от две седмици се мъча да се сетя къде)
    шито едно малко цвете,като картичка,което прилича на "African daisy" на Lanarte,
    lanarte-34901-african-daisy.jpg
    но дръжката му е по-дълга и го държи една ръка-в смисъл,че го подарява(ама,че обяснение).
    Прерових нета,прерових Осинка,лутах се и тук-няма и няма.
    Та ,ако някой ме разбра,какво искам и има това цвете(а може и нещо подобно)
    ще съм много щастлива да го сподели с мен.
    Желая ведра и спокойна седмица!

  3. #3

    Подразбиране

    Приятели,от доста време търся гоблен,който загубих-в тъмно синьо сърце едно лице на африканка с плътни устни.Много красиво,но го изгубих.Сеща ли се някой за какво става дума?И ако я имате,ще ми я пратите ли на geia7@abv.bg ?Благодаря предварително.

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от geia7 Виж мнение
    Приятели,от доста време търся гоблен,който загубих-в тъмно синьо сърце едно лице на африканка с плътни устни.Много красиво,но го изгубих.Сеща ли се някой за какво става дума?И ако я имате,ще ми я пратите ли на geia7@abv.bg ?Благодаря предварително.
    Това ли е
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  5. #5

    Подразбиране

    Не е тази.Тази,която търся е само в един цвят.

  6. #6

    Подразбиране

    geia -изпращам- проверете си пощата.
    masha

  7. #7

    Подразбиране

    Благодаря!Много сте мили.

  8. #8

    Подразбиране

    Търся оригиналната схема на Вилер.Пренабора го имам,даже ги ших.Но сега ми е необходим оригинала.
    Предварително благодаря!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  9. #9

    Подразбиране

    Моля за схемата на "Бяла тишина".
    armeria@abv.bg

  10. #10

    Подразбиране

    Здравейте, имам две предложения за тази тема и ако модераторите решат, че не са за тук, да ги преместят.

    Забелязвам, че в последните месеци нови потребители не си правят труда да прочетат правилата да поставят снимка, а не да дават линк на това, което търсят или да пишат поне номер и производител. Предлагам, както е записано в правилата, тези постове да се трият или модераторите да ги насочат към първата страница за информация.

    Когато една схема е намерена, да не се изпраща по емейл, а да се поставя в съответната тема на форума и да се даде линк към нея, а не да се поставя линк към други сайтове. Така ще се съживят старите, но много важни теми. Ето например в темата за цветята не е поставяна схема от 2014 година. А колко ли схеми с цветя са търсени и изпратени. И така ще се избегнат постовете може ли и на мен, имаш поща, благодаря, може ли и на мен......
    Нека да направим така, че другите сайтове да дават линк към нашия форум
    Клуб на любителите на Eva Rosenstand/Clara Waever
    https://www.facebook.com/groups/1568847290102506/

    kaeviv@gmail.com

  11. #11

    Подразбиране

    Моля за схемата на гоблена "Бяла тишина".
    armeria@abv.bg
    Бяла-тишина.png

  12. #12

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от armeria Виж мнение
    Моля за схемата на гоблена "Бяла тишина".
    armeria@abv.bg
    Бяла-тишина.png
    Ето тук http://www.goblenite.org/showthread.php?t=11062 една девойка е показала етапи от гоблена. Можеш да й пишеш на лични и да я помолиш за схемата.
    Но такъв красив гоблен си заслужава да се шие по готова комплектовка, а да не се разчита на подбор на цветовете. Това е моето мнение и ако можеш си го купи
    Клуб на любителите на Eva Rosenstand/Clara Waever
    https://www.facebook.com/groups/1568847290102506/

    kaeviv@gmail.com

  13. #13

    Подразбиране

    Може ли и аз да се доредя до схемата на "Бяла тишина"- tevekeliyska@abv.bg.

  14. #14

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от freyakam Виж мнение
    Ето тук http://www.goblenite.org/showthread.php?t=11062 една девойка е показала етапи от гоблена. Можеш да й пишеш на лични и да я помолиш за схемата.
    Но такъв красив гоблен си заслужава да се шие по готова комплектовка, а да не се разчита на подбор на цветовете. Това е моето мнение и ако можеш си го купи
    Благодаря, freyakam, основно това ми се върти в главата като най-добра идея. Но имам много останали конци ДМС и си мислех, че мога да ги ползвам. А сега да попитам схемата, която предлагат от АДИ черно бяла ли е или е цветна?-това е важно за мен-все по-трудно ми е да шия от цветни схеми. Благодаря, дано някой знае.

  15. #15

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от armeria Виж мнение
    Благодаря, freyakam, основно това ми се върти в главата като най-добра идея. Но имам много останали конци ДМС и си мислех, че мога да ги ползвам. А сега да попитам схемата, която предлагат от АДИ черно бяла ли е или е цветна?-това е важно за мен-все по-трудно ми е да шия от цветни схеми. Благодаря, дано някой знае.
    Преди години съм купувала от тях и си спомням, че схемата беше черно-бяла. Но можеш да пратиш имейл до фирмата и да ги попиташ
    Клуб на любителите на Eva Rosenstand/Clara Waever
    https://www.facebook.com/groups/1568847290102506/

    kaeviv@gmail.com

Страница 3 от 7 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •