Страница 4 от 7 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 110

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от freyakam Виж мнение
    Ето тук http://www.goblenite.org/showthread.php?t=11062 една девойка е показала етапи от гоблена. Можеш да й пишеш на лични и да я помолиш за схемата.
    Но такъв красив гоблен си заслужава да се шие по готова комплектовка, а да не се разчита на подбор на цветовете. Това е моето мнение и ако можеш си го купи
    ако се заимаш, моля и за мен!

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ina Виж мнение
    ако се заимаш, моля и за мен!
    Не ми е удобно да моля момичето-все пак тя си е купила гоблена и ако прочете поста , и ако има на сърце да сподели схемата, тя ще го направи. Благодаря ви, момичета.

  3. #3

    Подразбиране

    Здравейте,момичета!
    Вчера ме поканиха на 50 годишнина и се обръщам с молба към вас-ако някой има някаква идея за подходящ
    гоблен моля да ми изпрати схемата.Става въпрос за мъж.Благодаря ви предварително и приятен ден!
    Пощата ми е svetla1708@abv.bg

  4. #4

  5. #5

  6. #6

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от svetla1708 Виж мнение
    Здравейте,момичета!
    Вчера ме поканиха на 50 годишнина и се обръщам с молба към вас-ако някой има някаква идея за подходящ
    гоблен моля да ми изпрати схемата.Става въпрос за мъж.Благодаря ви предварително и приятен ден!
    Пощата ми е svetla1708@abv.bg
    Здравейте,
    Важно е и какво време разполагате. Аз шия в момента за 60-годишнина на близък приятел Троянската св.Богородица на Солария - препоръчвам я - става много добре и приятно се работи. Ако представлява интерес, ще пратя схемата. polystefanova@abv.bg. Въобще, икона за юбилей е чудесен подарък, според мене. Рамкирате, освещавате и Ви помнят цял живот с добро.

  8. #8

    Подразбиране

    Някой може ли да ми изпрати схемата за гоблена "Селския Фар" на ХАЕД, на моята емайл поща diana_en4eva@abv.bg
    house12.jpg

  9. #9

    Подразбиране

    здравейте-като си мисля че скоро и аз ще имам повод ще бъда благодарна да изпратите и на мен този гоблен на солария-троянската св. богородица .благодаря предварително.valkovd@abv.bg

  10. #10

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ea06d9 Виж мнение
    здравейте-като си мисля че скоро и аз ще имам повод ще бъда благодарна да изпратите и на мен този гоблен на солария-троянската св. богородица .благодаря предварително.valkovd@abv.bg
    В ПМ от тук:http://rukodelnica.org/sxema-ikona-troeruchnica.html

  11. #11

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Diana Encheva Виж мнение
    Някой може ли да ми изпрати схемата за гоблена "Селския Фар" на ХАЕД, на моята емайл поща diana_en4eva@abv.bg
    house12.jpg
    Поща

  12. #12

    Подразбиране

    Здравейте, надявам се някой да успее да помогне. Благодаря.



    Някоя от тези трите търся.
    e-mail: stankovapetya@gmail.com

  13. #13

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Петя Станкова Виж мнение
    Здравейте, надявам се някой да успее да помогне. Благодаря.



    Някоя от тези трите търся.
    e-mail: stankovapetya@gmail.com
    имаш поща за втория

  14. #14

    Подразбиране

    Здравейте! Ще съм безкрайно благодарна,ако някой от вас ми изпрати схеми на следните гоблени.gallery_20.jpg Вестфалската воденица
    beti76@abv.bg gallery_187.jpg Запустялата воденица

  15. #15

    Подразбиране

    Здравейте, разглеждайки видях,че Koleria e изпратилa на 12.09.2014г. схема на "Романтична среща" от ГБ февруари 2009г. Моля, препратете ми я. Схемата ми е размазана и ми е трудно. Благодаря!
    7451cc1e39a9.jpg


    sash_nn@abv.bg

Страница 4 от 7 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •