Страница 10 от 10 ПърваПърва ... 8910
Показване на 136 до 141 от 141
  1. #136

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от VenezS Виж мнение
    дай снимка на това дето си ушила,може да има повече идеи.Така малко не е ясно какво може да се получи.
    http://igolka.info/reprodukcii-karti...iparisami.html

    http://igolka.info/pejzazhi/279-na-beregu-reki.html

    От тези могат да се вземат облаците

  2. #137

    Подразбиране

    Здравейте. Някой може ли да помогне със схема на гоблена "Мека зима" GOBLEN G746-Meka Zima.jpg Пощата ми е: anton.c2a2@abv.bg. Предварително благодаря.

  3. #138

    Подразбиране

    Здравейте, не съм шила от може би 5 години, но скоро видях тези пеперуди и ме се доши много! Ако някой има схемите моля да ми ги прати на : maria_soleva@abv.bg
    Предварително ви благодаря!
    butterfly.jpg

  4. #139

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Riasol Виж мнение
    Здравейте, не съм шила от може би 5 години, но скоро видях тези пеперуди и ме се доши много! Ако някой има схемите моля да ми ги прати на : maria_soleva@abv.bg
    Предварително ви благодаря!
    butterfly.jpg
    Здравейте виждайки подредбата това са май моите пеперуди, които преди време търсех и бях пуснал в една друга група във ФБ. Аз съм си ги закупил и ги имам вече и не е проблем да ви снимам схемите и да ви ги пратя, но комплектовките са готови и нямат ключ така, че само схемите едва ли биха ви свършили работа, но ако искате само схемите ще ви ги пратя.
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  5. #140

    Подразбиране

    Момичета,ровейки се из руските сайтове открих тази невероятна мадона.Дали ще се намери схемата? geia7@abv.bg

  6. #141

    Подразбиране

    Реклама:
    Такова някой да е шил? 507b.jpg

Страница 10 от 10 ПърваПърва ... 8910

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •