Показване на 1 до 5 от 5

Тема: ЧРД Abi1004

  1. #1

    Подразбиране ЧРД Abi1004

    Днес един прекрасен и много обичан и уважаван от мен човек има празник. Скъпа приятелко Аби, пожелавам ти да си здрава, щастлива, материално и душевно богата, обичана, обичаща и никога прекрасната усмивка да не слиза от лицето ти. Бъди все така стойностен ЧОВЕК и ДОБЪР ПРИЯТЕЛ. ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!

    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  2. #2

    Подразбиране

    Аби, да си жива и здрава, мила ♥♥♥ Пожелавам ти успех във всяко начинание ♥♥♥

    happy birthday 2.jpg

  3. #3

    Подразбиране

    Аби , нал си знаеш , че пея за теб..Честит рожден ден! Бъди здрава!

  4. #4

    Подразбиране

    Еййййййй ужасна съм сега си видях честитките....Много много благодаря <3

  5. #5

    Подразбиране

    Реклама:
    Днес един прекрасен и много обичан и уважаван от мен човек празнува своя рожден ден. СКЪПА ПРИЯТЕЛКО Аби, пожелавам ти да си здрава, усмивката никога да не слиза от лицето ти, да си все така щастлив и стойностен човек, да бъдеш заобиколена от хора които обичаш и които те обичат и ценят, да бъдеш винаги така добър и стойностен приятел. ЩАСТЛИВ СЪМ ЧЕ ЖИВОТА МЕ СРЕЩНА С ТЕБ!
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •