Така .... мълчах достатъчно! Мълчах, защото очаквах от няколко човека да се обадят тук и с достойнство да кажат къде, при какви условия и за какви пари спаха във Видин, докато техните ПРИЯТЕЛИ бяха унижени в мизерни условия. Но това така и не стана! Очаквах от тези хора да е останало поне малко нещо човешко у тях....за което моля всички засегнати за извинение! Такава съм, наивна и винаги вярваща в доброто. Вместо това тези хора се скриха зад лицемерните си усмивки, любовта към нашето хоби и в опити да защитят Диана, не заради нея, а за да не лъсне тяхната подлост. Далеч съм от мисълта, че Диана е невинна за кашата във Видин, но тя може да излезе пред всички и да покаже отчет за парите, които взе от хората и да обясни защо се е получило така, а не само да намеква или да се притеснява да посочи факти и имена!
И ето, казах си и аз мнението! Да, точно аз, дето нямам мнение или съм "фурнаджийска лопата" в опити да се харесвам на всички. Ама хич не ми дреме кой ме харесва или не, когато са засегнати хора, които харесвам и уважавам! А и хич не ми пука колко дълбоко бръкнах в гнездото с осите, плюйте ме колкото искате .... важното е да имате тема да чоплите и запълвате времето си, вместо да шиете!
Моля Диана да покаже какви пари е платила в хотелите, където имаше отседнали хора, а не и тя да се крие зад голи обвинения кой е бил сърдит, кой бил нападал злобно!
От всички останали съфорумци, моля за извинение, че ставате свидетели на грозните ми обвинения. Но от доста време ми е писнало от тия неща!
И като последно държа да отбележа, че аз и близките ми хора във Видин спахме в прилични условия. Чисти стаи, бани, кърпи и чаршафи, и с климатик за 23 лева на човек/на вечер. За което още първия ден получих подмятане, че "сме взели нечии апартамент". Това ме кара да мисля, че просто сме имали късмета да сме пристигнали рано в хотела. И въпреки това по цените от сайта на хотел Ровно, ние също сме платили в повече. Аз не искам да ми се връщат пари, всичките тия писания не са от финансови съображения, а от морални! Така, че дъвчете ме колкото искате ... не на мен трябва да се обяснявате!