Показване на 1 до 15 от 259

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Хора, престанете най-после! Чета, виждам, чувам, пишете ми на лични и едните и другите.Спрете се! Живота не е далавера, ако това Ви се върти в главата.Толкова години очаквах да дойдете във Видин, пък то се оказа, че съм канила вълци да ни оглозгат. Някоя зададе ли си въпросът защо едни са сами в стая без да са обявили предварително? А питахте ли ги защо си замълчаха и че заради тях другите пострадаха с наистина лоши стаи? Попитахте ли колко пъти ни извиваха ръцете със свободни стаи и как до последния момент ни държаха в неведение? Никой обаче не казва и това, че повечето се бяха прегрупирали преди да дойдат тук изобщо и бяха предприели всякакви действия, за да се заформи сериозна интрига, както и стана още първата вечер и това изобщо не включваше нас по никакъв начин.Идеята си беше много различна, а това после развилня недоволството, на което се търсеше пукнатина, за да избухне. Едни над други показват непотребно надмощие за нищо :пример: в личен разговор известно време преди срещата една съфорумка ми каза, че цялата група чака нейното заветно "ДА!", за да се запише.Още ред неща изникват, но няма да ги спомена.Не е редно. Мога да преглътна още от отровата, която сипете. Време е, обаче всяка да седне и сериозно да се замисли върху въпросите, които задавам по-горе в поста ми.Може да намерите правилните отговори.Има и още, но ще се огранича дотук.Не съм чела постовете Ви - те са толкова злобни , че трябва човек да е много, много лош, за да го мисли и пише. Не искам да съм такава и не съм. Сашка и Елена пък изобщо не заслужават да преживяват този ужас.Ограничете се върху мен, моля.

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от skorpion Виж мнение
    Сашка и Елена пък изобщо не заслужават да преживяват този ужас.Ограничете се върху мен, моля.
    Моляяя,че къде видя да се визират техните имена,целия срам е твой,не го стоварвай на момичетата,които са изнесли цялата среща,ти къде си била хм е друг въпроса? Боже такава наглост не бях видяла!

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •